Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати 41 до 50 от 50

Тема: Строителни неволи

Фиат идол Аватарът на donnna
    Регистр. на
    12.07.2006
    Цитат ls1 написа: Преглед на мнението
    А как бихте се отнесли към обзавеждането, да речем матраци и гардероби? Знам, че има фирми дето почистват матраци, но все пак ми е едно чоглаво такова. Какво смятате може да остане и да се ползва и какво трябва задължително да се махне от един ползван от чужди хора дом?
    Принципно матрака се използва 7-10 години, нищо че се кара доживот с един матрак...
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

Фиат фанатик Аватарът на D. Stanev
    Регистр. на
    17.09.2009
    Ако позволите едно въпросче от мен... При купуване на къща, апартамент, в които е живяно, нужно ли е пребоядисване от хигиенна гледна точка, ако визуално всичко си е ок?
    А как бихте се отнесли към обзавеждането, да речем матраци и гардероби? Знам, че има фирми дето почистват матраци, но все пак ми е едно чоглаво такова. Какво смятате може да остане и да се ползва и какво трябва задължително да се махне от един ползван от чужди хора дом?
    Наистина най-добре е да се изрине всичко... до тухла - аз така направих. Докато не изхвирлих всичко, даже докато не боядисах и не смених настилките, имаше една гадна тежка миризма, хем не беше живяно от много години. Въпроса опира до пари. Но има и нещо друго... не знам как да го кажа - някакво излъчване, аура или... и аз не знам какво( може и да си внушавам, де, но това е една от причините да махам всяко наследство. Иначе, ако мебелите са качествени, особено дървените, вероятно си заслужава да се освежат, а не да се изхвърлят. Но матраците - направо в кофата... използвай въображението си какво може да се е случвало върху тях...
    Без лоши чувства (от немай къде)... Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с.

Фиат идол
    Регистр. на
    09.11.2006
    Чак пък до тухла? Ако говорим за хубав поддържан имот с очевидно чисти хора, на който реално поправка (изправяне, разбиване) не трябва - едно боядисване освежаване не е ли достатъчно? Чисто хигиенно имам предвид. Сега какво, имота дошъл с хубав дъбов паркет - да го къртиш ли?

Фиат идол Аватарът на kosta
    Регистр. на
    20.08.2006
    Чак пък до тухла? Ако говорим за хубав поддържан имот с очевидно чисти хора, на който реално поправка (изправяне, разбиване) не трябва - едно боядисване освежаване не е ли достатъчно? Чисто хигиенно имам предвид. Сега какво, имота дошъл с хубав дъбов паркет - да го къртиш ли?
    Абсолютно достатъчно е. Ние когато си купихме апартамента (в него бяха живели, семейство с малко дете) само сменихме тапетите и си отгледахме нашето.
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

Фиат фанатик
    Регистр. на
    16.08.2010
    Колеги,имам следния въпрос.Наследих един навес зад къщата.В смисъл,че е правен отдавна.Покрит е с гофририна ламарина и естествено е кована с пирони.През лятото капеше тук там и аз ден през ден бях на покрива,за да пълня дупки със силикон(строителен).Това хубаво,ама дупките свършиха,а пак капе на две места.Някакви идеи за материал,след като изчегъртам стария,да запълня дупките.
    1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

Фиат идол
    Регистр. на
    09.11.2006
    Защо не му удариш на цяло една течна гума? Може да поставиш и платно, да не пропусне някоя дупчица.

Течна тума Еласта от по евтината разрежда се с вода и се маже с четка иначе е на прах -топчета
    но може да ти е много
    има и други в кутия
    Последна промяна от kluchar : 10.12.2018 в 18:30

Фиат фанатик Аватарът на lubo_Y10
    Регистр. на
    07.05.2009
    Вадиш пироните и на тяхно място видии с гумена шайба.
    LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli
    ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.
    Лада Самара-екс
    ЗАЗ 965А-екс
    Опел Кадет-екс

Едвали ще извади стари пирони без да се нарани гумата-
    Силикона е за постояни приложение а там сигурно има лако движение и не държи .
    Течна гума нещо което да се лепи на желязо
    Като това например
    https://markita.net/akvabit-2-4kg.html

Фиат идол Аватарът на chaveto
    Регистр. на
    31.08.2008
    Цитат lubo_Y10 написа: Преглед на мнението
    Вадиш пироните и на тяхно място видии с гумена шайба.
    Най добрия вариант. Иначе силикона трябва да е хубав, защото ако е поцинкована ламарината и трудно хваща върху нея.

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Тема: Строителни неволи

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •