Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сенниците на Fiat Croma не държат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сенниците на Fiat Croma не държат

    Здравейте, колеги.
    Сенниците ми не държат ... както на шофьора, така и на пасажера.
    Взех друг комплект от морга и пак така. Решението за момента ми е меко казано отвратително. Подпъхвам салфетка или друга тънка хартийка -.-
    Както казах - отврат.
    Та, посъветваха ме да залепя хартиено тиксо или изолирбанд, което пак не ми допада осбено.
    Това, което пробвах аз - да раздуя малко пластините, които задържат сенниците и "О, ЧУДО!", сега влизат по-трудно, но пак падат

    Какво бихте ме посъветвали да направя за да си реша проблема по максимално човечен начин?

    Поздрави, Мартин.
    Fiat Croma '08 1.9mjet 150hp автоматик
    BMW E46 '00 320ci

    #2
    На фиат 124 им бях пробил по 1 дупка в която мушках един тел и не мърдаха на никъде някъде към 15-20 години
    LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
    ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

    Коментар


      #3
      При мен е същото, но само на моя, т.е. шофьорският! Още не ми е дошло времето за да го мисля, но определено, не може с раздуване на пластиката!
      П.П.
      Ще е някак с подплатяване...знам ли и аз
      link

      Коментар


        #4
        При мен пада шофьорския, но се откача от ляво, там където минава кабела. Засега съм пъхнал по дебела хартийка и държи, но го загледах и видях че конзолката в която влиза е сцепена и от там е проблема. Ще го свалям някой ден да видя дали с поялника или с телче както каза колегата по горе няма да се оправи.
        Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
        Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

        Коментар


          #5
          Велкро
          1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

          Коментар


            #6
            Пазглоби ги и виж колко просто е устроен и ги натегни
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар

            Working...
            X