Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разходка на Витоша - 19.08, неделя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разходка на Витоша - 19.08, неделя

    Здравейте колеги, искате ли тази седмица, да се качим на Витоша , да пием "неделното кафе" на прохлада.
    (Нямам идея дали точно в тази тема трябваше да пиша, ако съм объркала, модераторите моля да ме извинят .)


    ---
    Отделям в нова тема за отделна среща.
    ogi28b

    #2
    На линия съм, времето изглежда, че ще е хубаво. Защо не?

    Честито първо мнение :D

    Колегата BO, ако четеш тук - чудесна възможност да разходиш наследниците сред природата

    Коментар


      #3
      Разгеле! Най-сетне работа за форумското барбекю! Още двама "за!". Само да е готова колата до тогава.
      Давайте да се уговаряме! Пак на Билата на бул. България ли да се съберем? Час?
      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #4
        Ей, много добра идея, браво! Аз за съжаление няма да мога да присъствам, но някой друг път ако пак има събиране сред природата, с радост бих дошла! На вас ви желая приятно изкарване, и направете по някоя снимка!

        Коментар


          #5
          Изглежда хората са тръгнали насам-натам и май няма голям интерес. Дали да не го оставим за след няколко седмици, да речем около 15 септ.?

          Коментар


            #6
            Тука с Дилянка обсъждаме идеята на плажа в Сарафово, и стигнахме до извода, че ако е другата неделя 26.08, може

            Коментар


              #7
              Не виждам защо тези, които сме тук и имаме желание за малко природа, да отлагаме! Както и какво пречи през септември пак да се качим. Така че с моя човек възнамерявам да се възползваме от хубавото време тази неделя.

              Който иска, да заповяда тази неделя на паркинга на Билла на бул. България. В 10.30 ч. тръгваме към Игликина поляна.
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #8
                Малко забавяне ... Ама все пак ще се качим!

                Click image for larger version

Name:	IMG_20180819_102331.jpg
Views:	1
Size:	184,0 KB
ID:	2097836
                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар


                  #9
                  Нищо й няма, айде весело барбекю.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар

                  Working...
                  X