Резултати 1 до 4 от 4

Тема: Фиат Пунто 1.9 JTD- прекъсва по време на движение!?

Фиат Пунто 1.9 JTD- прекъсва по време на движение!?

Здравейте!
    Отскоро се сдобих с Фиат Пунто 1.9 JTD. Много неприятно ми стана, когато дори в същия ден на закупуване, колата прекъсна два пъти в движение. На следващия ден, го направи отново! Понякога червената лампа за engine check не иска да изгасне при стартиране, но досега не съм забелязвал да светне по време на движение. Някой път свети, някой път не, но се появява само при стартиране. Предишният собственик ми се кле, че нямал никога подобни проблеми, но знам ли... в днешно време, хората станаха вълци и лисисци един за друг! Иначе колицата е много пъргава и стегната, но това прекъсване ми вгорчи първичните добри впечатления. Нямам опит с дизеловите двигатели, карал съм само бензинови коли преди. Ще съм благодарен на всички отзовали се с ценни съвети!
    Нов съм във форума и ако темата ми се повтаря някъде, модераторите могат да я преместят.
    Благодаря ви!

Фиат идол Аватарът на S_BANKOV
    Регистр. на
    29.05.2011
    Първо напиши ат къде си, за да може ако някой има желание и възможност да я прочете.
    Сега опиши какво значи прекъсва. Чека свети за нещо но ако някой ти каже да знаеш че прави диагностика на боб.
    Може да е дюза или букса за нея, МАП, МАФ, селеноид, акутатор, може турбото да пренадува. Абе сто неща са, ама няма да се плашиш. Пунто е няма страшно не е 159ка че да те подготвяме за самоубииство.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

От Пловдив съм! Прекъсва по време на движение.

Фиат маниак
    Регистр. на
    31.05.2012
    дай малко по-подробно описание за самото прекъсване какво е точно губене на мощност изгасване за момент или нещо друго?

Тема: Фиат Пунто 1.9 JTD- прекъсва по време на движение!?

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •