Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто носи наляво и вибрира

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто носи наляво и вибрира

    Здравейте! Имам един проблем с фиат пунто 2001 (1.9 ждт). Проблема е , че когато пусна волана той отива наляво и съответно колата ми върви наляво. НЕ е много рязко, но тръгва наляво. Смениха ми преден ляв носач преди 1-2 месеца, не съм минавал стенд (защото приятели ми казаха, че трябва да мина стенд ако сменям носач) проблема излезна преди 3 дни. Не знам дали е от това при положение че 1 месец карам така и чак сега ми излезна. Гумите не са от най новите, но са добре. Гледах ги, също така ги балансирах да са на 2.2 - 2.3 всичките. Също така цялата кола вибрира (трепери) по целия път, все едно ще ми изхвърчат джантите. Гледах гуми, джанти, никъде не видях проблем. От какво може да бъде това нещо? Най вероятно тия дни ще е закарам на сервиз, но искам да чуя мнения и г/д да знам закво става на въпрос, не майстора да ми оправя съвсем друго.

    Модерирано заглавие. Грешен раздел -> Преместена.
    Модераторски екип на fiatforum.bg

    #2
    1. дърпане на някъде-имаш нещо криво в предницата; страничен, надлъжен наклон и диагонали
    2.вибрирането-криви гуми, джанти или втр. карета за смяна. /и дискове/
    LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
    ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

    Коментар


      #3
      болтове на гуми, гайка на главината крив шенкел.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Вдигни предницата във въздуха и виж при запален мотор какво се случва.
        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

        Коментар


          #5
          Размени предни със задни гуми.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар

          Working...
          X