Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Sedici 1.9 multijet Проблем с окачването

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Sedici 1.9 multijet Проблем с окачването

    Здравейте, от около месец съм собственик на Sedici 1.9 дизел - 2006-та г. Забелязах едно ромолене (шум) по предницата след преминаване на неравности или легнал полицай все едно гумите опират в калобраните.
    Някой дали има същия проблем - да сподели на какво може да се дължи и как се лекува?
    Благодаря предварително!

    Грешен раздел -> Преместена
    Модераторски екип на fiatforum.bg

    #2
    Имай предвид че това рядко срещана кола тук във форума, я има я няма 3 4 бр.
    Ромолене, хлопане, тропане, пукане. Опиши по подробно проблема и шума, при каква скорост го има при завой има ли го.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      S_BANKOV написа: Преглед на мнението
      Имай предвид че това рядко срещана кола тук във форума, я има я няма 3 4 бр.
      Ромолене, хлопане, тропане, пукане. Опиши по подробно проблема и шума, при каква скорост го има при завой има ли го.
      Получава се независимо от скоростта - при преминаване на легнал полицай все едно нещо стърже (заглушен шум)
      Съмняваше ме че гумите опират в калобраните, но се оказа че не това. По скоро се съмнявам в тампон било то по окачването или двигателя. Надявам се някой със Седичи да помогне....

      Коментар


        #4
        Амортисьора може би има проблем с проблем с противоузарния тампон
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Скърцане или румолене?При мен скърцат тампоните когато е студено,най се чува при преминаване на легнал полицай.през лятото или когато е влажно времето не се обаждат.Пръскал съм ги със специален спрей и тогава млъкват за някой и друг ден,но след това пак всичко си идва на мястото.Пробвай се да запишеш звука и да го чуем.
          Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

          Коментар

          Working...
          X