Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предстои ми купуване на Fiat Bravo 2, търся мнения

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предстои ми купуване на Fiat Bravo 2, търся мнения

    Здравейте, предстои ми закупуване на Fiat Bravo 2.
    Искам да изслушам,мнения от собственици на такива. Колебая се между 1,9 150 к.с , 1,9 120 к.с или 1,6 120 к.с. Предимства недостатъци, горене и т.н.
    Благодаря Ви!
    (Изчетох доста материали,но неможах да открия много неща за тях)

    Грешен раздел -> Преместена. Редактирано заглавие.
    Модераторски екип на fiatforum.bg

    #2
    Здравей колега,
    купувай смело ,ако е здрав двигателя. Просвета на моята е 13см ,а трябва да е близо 15см.

    Коментар


      #3
      Преди 4-5 месеца и аз ги гледах Браво 2, въпреки че ми е малък багажника...
      1.9 120 к.с. - 8 клапана - здрав мотор - натам се бях насочил, лошото е, че май е на по-старичките екземпляри...
      1.9 150 к.с. - 16 клапана мисля с вихрови клапи, които често правят бели и мармалад... по-висок данък и ГО
      1.6 120 к.с. - не разбрах защо, но моя майстор каза категорично не.
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        Препоръчителен е малкият бензинов мотор 1.4 90 коня, малък данък и е без турбина и стария 1.9 120 коня дизел, няма вихрови клапи, не рискуваш повреда в двигателя. Успех в избора!

        Коментар


          #5
          1.9, без значение колко клапана. И 120 коня върви много добре.
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            Моята е на 4 месеца вече (1.9, 120кс) и съм много доволен. Спрямо Стило, тук климатика моментално духа лед, без значение дали е нагрята колата цял ден. Лошото е, че най-важното е на каква ще случиш. Непременно на диагностика при човек, който знае какво прави преди покупка, има вероятност ако е от автокъща да и изкъртят диодите от таблото и да не разбереш в момента, което ще рече че после ще трябва да купуваш и отделен компютър за колани, еарбеци и др. Също виж я на канал колко тампона има отдолу, основните бройки в България са с един тампон, моята е с два.

            Коментар

            Working...
            X