Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

авто морга

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    значи тази плстмаса пази "опъващата ролка на ремъка на алтернатора" (не съм сигурен че точно така се казва но ) и ако я няма, тази ролчица заминава за около 3 месеца.До колкото знам това не се отнася за всички модели Типо.аз съм с 835C1

    Коментар


      #17
      ...

      Коментар


        #18
        не знам как е на Алфа, но миналата есен правихме алтернатор около седмица всеки път майстора ми казваше "готов си" и на следващия ден пак нямах ток да запала.накрая взех втора употреба и за сега всичко си е на ред.а когато влезах за пръв път в сервиза да го правим, момчето го сваляше около 3 часа!!!!!! за колко време сте сваляли алтернатор?

        Коментар


          #19
          30 минутки

          Коментар


            #20
            prozorche написа:
            не знам как е на Алфа, но миналата есен правихме алтернатор около седмица всеки път майстора ми казваше "готов си" и на следващия ден пак нямах ток да запала.накрая взех втора употреба и за сега всичко си е на ред.а когато влезах за пръв път в сервиза да го правим, момчето го сваляше около 3 часа!!!!!! за колко време сте сваляли алтернатор?
            Все едно слушам мен преди година и половина... Лагерчето ми стържеше, и тръгнах за Пловдив с една хубва скорост, и като влезнах в града мислих че съм скапал мотора ... Оказа се че е алтернатора! Но ремонта му отне 5 дни, като накрая взех втора употреба

            Коментар

            Working...
            X