Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Некоректни автокъщи / автоджанмази / на автомобили ''нов внос''

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Некоректни автокъщи / автоджанмази / на автомобили ''нов внос''

    Очаквах, че ще бъде трудно да си намеря автомобил, но се оказа пълен абсурд.

    BAVARIA AUTO /гр. Варна / - Бавариа (бавария) ауто



    Fiat Bravo
    На живо: атомобила е с ударена предна дясна врата, счупен десен мигач, при вдигнат капак, се вижда че колата е имала жесток удар.


    KALO CARS / KALOCARS / КАЛО КАРС / гр. Варна /



    Lancia Delta
    На живо + диагностика на място: Автомобила беше с налични 4 на брой грешки. Основният проблем, който те отричат и не се съгласяват, липса налягане на горивото, трудно запалва, при изключване на мотора изтриса достатъчно. Тук стана и проблем, тъй като им разкрихме проблемите, тъй като те много държаха да разберат, кое точно не ни е допаднало, го приеха повече от лично. Накратко да спестя, че вероятноста до бой да се беше стигнало, бе на ръба.
    Същата автокъща КАЛО КАРС, Fiat Grande Punto, бял на цвят 1.3 дизел, 6600лв



    На живо: при палене мотора незнам как не падна, неравномерно работене на мотора, челен удар, пукната маска, ужасно пребоядисване, бялото и следите от тиксо стои по предните фарове. '' Моля не подавайте гас'' , а аз даже не бях влязъл в колата

    Автокъща Престиж, PRESTIGE / гр. Варна/

    Черен Fiat Grande Punto 1.3 дизел, с червени лайсни в купето /обявата не я намирам/, колата е там налична.
    Наживо: добре работеща верига, наличен чип тунинг, за който те се калнът, че не знаят, ако качат обявата вижда се в дясно с найлонова торба покрит, мисля, че прозорците свиреха. Не добро отношение на хората /двама/, които са в тази автокъща.
    Намерих обявата!!! В базар.бг е сега. Не мога да сваля снимка от сайта. https://bazar.bg/obiava-19657054/fia...tijet-90kc-6ck

    LUCKY CARS, Лъки КАРС
    Гр.Варна



    ALFA GT
    На живо: тези снимки, мисля, че и овчаря от село, ще му е ясно, че не са реалността. Двигателят е пипан, по силикона ниско долу и горе може да видите, имаше изолирана тръба с изолир, не си спомням, но мисля, че беше на турбото, две от дюзите са тотален брак, другите две са горе долу, но и те не са в норми. Автомобила не е с добра тяга, ускорява, но ако сте карали преди това Голф 1.4 бензин. Пепелника не се отваря и ми беше казано, че колата е ''Колата е за непушачи'', сори ама аз съм топ пушач и гледам точно това на първо място да има минимум ел.запалка и пепелник. Продавача е любезен поне, така и трябва да бъде. Автомобилът е отремонтиран като цяло добре, но факта, че мотора е пипан, не е за мен.

    AUTOKAMA, АУТО КАМА гр. Варна
    Fiat Grande дизел



    На живо: лагера на скоростната кутия е дроп, левия прозорец свири+стърже, мотора е добре. Жената се нагажда според това, което купуваш. Ако търсих голф, щеше да е ''мани ги тез италианските'', а аз търся италианска и опитайте се да се сетите изречението.



    Имат и две 159. По-скъпата на живо: отличен мотор, отличен съединител, минимално изтрисане на мотора при гасене /по-скоро липсва/. Много лош интериор, на снимките не се вижда. Бутона в купето за отваряне на багажните не работи, гуми брак, джанти не добри, едната е без капачка, малък акумулатор около 60ач.

    ИВО-АУТО ЕООД , ivoauto1.cars.bg Гр. Свищов

    Тук ми беше последната надежда. Чаках документи за Фиата няколко дни да дойдат от Италия. Дойдоха и отидахме да видим колите (има и 159). Фиата на живо: при запален мотор имаше метален постоянен звук + единия цилиндър не работеше въобще добре. Даже моя авер, се учуди, защото не е виждал никога дизел да прекъсва. Има минимални външни забележки които не се виждат на снимката.



    Алфата 159 от същата къща на живо: турбото стърже на метал, особено при подадена гас, може и да избягаш. По телефона и двете коли нямат лимки. 10 лева се набутах да сложа нафта на Фиата, няма да си го простя.

    АУТО МОЛ ЦЕНТЪР / AUTO MALL CENTER - гр. Русе

    Баща, син, майка - сложна работа. Чакахме ключовете да дойде някой да отключи.



    Фиата е тотален брак. Мотор ярмомелка, хлапето подава 3 пъти на контакт преди да запали. Няколко удара по тенекиите, много охлузена, заден стоп счупен.


    Опел корса 1.3 дизел. Е заради тази кола, трябва да отидете до Русе да чуете мотора. Вчера беше 5000 лв и имаше потенциални клиенти мъж и жена, които очевидно не са го купили, в момента е под 5000лв. Хлапето обясняваше на клиента да види как колата еди си къде е 6400лв.

    Ако имаше някой, който можеше да види Фиата и Алфата от Свищов и да напише щеше да ми спести 600км, ценно време. Мислих да ходя до Дупница, Враца, но няма да отида.
    Последна редакция от coojoe_213; 10.07.2018, 18:09.

    #2
    ВНИМАНИЕ!


    Измамникът дилър на автомобили на старо от Габрово се казва "Тихомир Лазаров". Това е и името му във фейсбук. Изключително безскрупулен мошеник и лъжец. Фирмата му се казва "Дима Трейд 99". Адресът и на регистрация е Габрово, ул. Александър Стамболийски 22, ет. 6


    На същия адрес престъникът Тихомир Стефанов Лазаров има и регистрации на други фирми, които вероятно използва за своите измамни схеми.


    https://www.facebook.com/profile.php?id=100001379676319


    Не желая да споделям подробности, за да си предпазя идентичността. Купих кола от него, за която той твърдеше, че е технически изправна, но всъщност трябваше скъп ремонт. Беше превъртял километража и ми каза "реалния" пробег, което също се оказа лъжа. Имах контакт с него чрез близки, които искаха да помогнат и на мен и на него, затова му имах доверие, с което той тотално се подигра.

    Коментар


      #3
      Относно GT-то по-горе.
      Нямам представа, кой го е гледал и кога, вече отдавна съм забравил, кой купи колата. Абсолютно нереално мнение! Помня, че имаше нещо с пепелника, но от мен "Колата е за непушачи" няма как да чуеш
      В никакъв случай не е била без тяга. Възможно е, дюзите да не са били на 100%, все пак не е нова кола. Автомобилът е минал пълен преглед в най-реномирания сервиз за италиански автомобили във Варна и ако е имало нещо фрапантно е щяло да бъде отстранено!
      Аз съм фен на италианските автомобили много отдавна и съм член на форума от толкова много години, че се чувствам обиден от подобни нелепи мнения!
      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
      BMW X3 3.0D Aut

      Коментар


        #4
        Не винаги като има по мотора силисон и изолирбанд -платнен е слаган допълнително има и така оригинално .
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Не познавам човек, купил си кола от автосалон във Варна, който да не кълне.
          Аз самият съм се прецаквал и трите пъти. Заклел съм се, че четвърти няма да има.
          Толкоз.
          Fiat Doblo 1.9 MJet
          land Rover Discovery 300TDi
          Suzuki V-Strom 650

          Коментар


            #6
            Само във Варна ли???
            Питай някоя къща има ли автомобил ,който да не е перфектен?
            Или как така ,всички така наречени "къщи",а те всъщност са неква ахмаци с 1 дек заградено място където продават трошките на ЕУ,....та как при всички няма кола да е над 200к км хем са по на 10-15-20 г чупени трошляци , навъртяли тези км още на 3-4г и тук идват на по 500к-1 млн км... да има и такива случай . Собствениците на всяка една къща без изключние са за затвора ! Контрол абсолютно никакъв от никой !

            Коментар


              #7
              dan4op5 написа: Преглед на мнението
              Само във Варна ли???
              Питай някоя къща има ли автомобил ,който да не е перфектен?
              Или как така ,всички така наречени "къщи",а те всъщност са неква ахмаци с 1 дек заградено място където продават трошките на ЕУ,....та как при всички няма кола да е над 200к км хем са по на 10-15-20 г чупени трошляци , навъртяли тези км още на 3-4г и тук идват на по 500к-1 млн км... да има и такива случай . Собствениците на всяка една къща без изключние са за затвора ! Контрол абсолютно никакъв от никой !
              Ти, пък си много убав
              Крайните изказвания са присъщи за хора без собствено мнение и без каквито и да е доводи в спора
              Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
              Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
              Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
              BMW X3 3.0D Aut

              Коментар


                #8
                С коли се занимавам отдавна и доста съм обикалял по автокъщите като консултант на приятели и колеги. До този момент калпава кола не съм избирал.
                Та всичко зависи от този, който избира колата.
                Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                Коментар


                  #9
                  Като сме започнали темата, да ви докладвам още един.

                  Купих кола от Кам Кар, Пловдив - Камен Шарков.

                  Aбсолютен мошеник. Стойте настрана.
                  Купих кола от него, за която 10 пъти ми повтори, че не е имала удари.
                  После разбрах, че на колата липсват няколко еърбага. Като я оправяхме видяхме, че кабелите бяха запоени със съпротивнление по най-евтиния възможен начин.
                  Click image for larger version

Name:	KamCar.png
Views:	1
Size:	207,4 KB
ID:	2099028
                  Не рискувайте с този измамник Камен Шарков / Кам Кар.

                  Коментар

                  Working...
                  X