Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за СD на Grande Punto 1.2i Active

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за СD на Grande Punto 1.2i Active

    Здравейте
    аз писах в една друга тема но на неподходящо място.
    В настройките на аудио в менюто има настройка на "line in". Моля някой да сподели, дали това означава, че ако сваля CD-то, на задния панел ще намеря наистина "line in" където да си закача например телефона с чинчове или някакви подобни 'букси'?
    Click image for larger version

Name:	radio.JPG
Views:	1
Size:	31,5 KB
ID:	2169826
    (Фиата от аватара остана в Англия.. ще ми липсва) Колата е за да ми служи, а не за да я тъкмя

    #2
    Valepika написа: Преглед на мнението
    Здравейте
    аз писах в една друга тема но на неподходящо място.
    В настройките на аудио в менюто има настройка на "line in". Моля някой да сподели, дали това означава, че ако сваля CD-то, на задния панел ще намеря наистина "line in" където да си закача например телефона с чинчове или някакви подобни 'букси'?
    [ATTACH=CONFIG]105770[/ATTACH]
    Здрасти,
    да има такава букса, има и готови кабели, можеш да си изкараш кабел с чинч, към който да си включваш телефона. Не изисква никакви софтуерни намеси.
    FIAT Grande Punto 1.4, 06г.
    Toyota Auris Touring Sport HSD 1.8, 16г.

    Коментар


      #3
      Много благодаря за добрата новина
      Сега остава да намеря с какво да извадя апарата, че нямам инструменти .. ще опитам с дървени шишове... гледам че в квартирата има.. дано не са твърде дебели
      (Фиата от аватара остана в Англия.. ще ми липсва) Колата е за да ми служи, а не за да я тъкмя

      Коментар


        #4
        Valepika написа: Преглед на мнението
        Много благодаря за добрата новина
        Сега остава да намеря с какво да извадя апарата, че нямам инструменти .. ще опитам с дървени шишове... гледам че в квартирата има.. дано не са твърде дебели
        Ползвай спици за велосипед - перфектни са за такава работа.
        Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

        Коментар

        Working...
        X