Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със съединителя на Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със съединителя на Стило

    Здравейте колеги, нов съм във форума.Имам много странен проблем със съединитела, колата е фиат стило1.9jtd140коня. Преди около 2седмици спрях на бензиностанцията за гориво, качвам се в колата искам да потегля подавам леко газ пускам съединитела колата само се форсира. Откарах я на майстор смених долна помпа на съединитела и целия съединител. Взех я от маистор всичко беше точно до вчера , спирам на паркинг не съм я карал около 2часа качвам се пак същото, давам леко газ пускам съединитела пак се форсира само . Иначе скорости включва. Моля за вашите мнения. Благодаря

    Грешен раздел -> Преместена
    Модераторски екип на fiatforum.bg

    #2
    Aко при запален двигател включваш скорости без хъркане, значи помпите са наред.
    Изгаси, включи на 4-та и се бутни колата, ако двигателя не превърта- или скъсан феродов диск или излязло/превъртяло от шлиците каре.
    Последна редакция от КИМИ; 10.07.2018, 12:00.
    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      При мен се случи един път така на Бравото,откачи ми се пулуоската от карето,без да падне. Колата отчиташе също скорост. При теб нещо на километража случва ли се?
      Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
      И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
      .

      Коментар


        #4
        Благодаря ви колеги.Колата е при майстор.Като разрешиме проблема ще пиша☺

        Коментар

        Working...
        X