Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 16 от 16

Тема: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    01.12.2006
    Здравейте.Имаме развитие по Серената.Рейката,която ми ремонтираха преди месец и нещо и която изкапва маслото за около месец от едно уплътнение,изтече изцяло на около 100км от софия и колата с репатрак се върна в емкомплект да видят каква са я свършили.Тече като лейка от двете страни.Това беше в събота .До този момент няма отговор от сервиза.Чакаме развитие.Дано да не е я правил Любо Мулетаров.
    FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

Фиат фанатик Аватарът на cs_aleksandar
    Регистр. на
    28.09.2009
    Щом са ти я правили трябва да са ти дали гаранция, т.е сега да си сърбат попарата.
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .

Фиат фанатик
    Регистр. на
    01.12.2006
    Жена ми беше с децата на път.Добре че се е усетила навреме,та е от стара коза яре и не е караладокато блокира управлението.става въпрос за дълъг път.Според мен пак са застрашили живота -този път на семейството ми.Ще дерзаем как да постъпим.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    01.12.2006
    Добро утро.Взех си колата,с повторно ремонтирана рейка като рекламация.Правена е при Жан.Оттук нататък каквото и да стане с нея,моите отношения с емкомплект приключиха.В момента имам 4 автомобила,ще търся къде да ги поддържат.Съжалявам за похабените нерви,но това е животът.Приятен ден на всички

Фиат фанатик
    Регистр. на
    27.01.2009
    Преди година си мислех, че съм приключил с тези шмекери (поне от сервиза в Павлово) след случайно дочута от мен реплика между приемчик и сервизен техник. Имах проблеми с климатика, все трябваше да се допълва и един ден реших сам да огледам за какво става въпрос - дехидратора ми беше завит на криво, резбата беше съсипана и от там е съскал фреона... който така и не откриха от къде бяга. Купих си нов дехидратор и отидох при тях да ги помоля да ми дадат нови О-пръстени. Приемчика явно мислейки, че не съм зад него отивайки към техниците, които се намират вътре в сервиза в една стаичка на горен етаж - агрегатно или какво го водят подвикна, че "зарад такива тъпаци като мен губел клиенти с ремонти за по 1000лв, а аз сам съм почнал да си поправям колата и съм му губел времето". Казах, му че колата вече е била при тях и очевидно не е поправена, но като смята, че е толкова голям проблема си тръгвам на момента и няма да му губя безценното време.
    И така стана, че в началото на месеца ми притрябва една част, първия линк ми излезе магазина в Павлово. Обадих се, поръчах я - ок след N на брой дни е тука. На N+1 ден се обадих - какво стана - ами да тука е, пред мен е ама сме много заети и не сме се обадили. Добре идвам да си я взема. Излезнах в обедната, отидох до магазина - изненада, даже не беше дошла. После ми казаха, че няма и да дойде, защото поръчката ми била анулирана.
    Е, аз приключих вече с тези хора.
    Fiat Coupe 1.8

Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

Фиат фанатик Аватарът на cs_aleksandar
    Регистр. на
    28.09.2009
    Ооо аз заради Онлайн магазина им ще пускам жалба в КЗП , може да ме хваната за Д.....я. Трябваше ми спешно Ксенонова крушка H7 , влизам в сайта 10 кинта, викам си чудесно, звъня в най-близкия до мен магазин и ги питам имате ли я налична
    - имаме я отговарят
    - цена ?
    - 25 !
    - Ама в сайта пише 10 ?
    - Сайта не го потдържаме ние , 25лв е цената !
    - Дочуване , приятен ден , поздрави на роднините !
    Викам си ще се направя на Ц....ин и ще си я поръчам през сайта с доставка в магазина.
    Звънят ми след 30мин.
    - Ало , за поръчката звъним.
    - Да
    - Крушка 8000к , при нас е може да дойдете да си я вземете,.
    -Ок
    - 25лв.
    - Как 25лв , аз я поръчах на 10лв.
    - Ми това е цената !
    - Ми оправете си цените !!!
    - Ми това не зависи от нас.
    - Ай вървете на ма....та си, отказвам поръчката!
    Това беше преди повече от 2 месеца , писах им да си оправят цените , никъв отговор "Глас в пустиня"
    Прикачвам снимка от днес , цените все още са подвеждащи.
    Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	Screenshot_20180723-131012.jpg
Преглеждания:	8
Размер:	113,7 KB
ID:	105812
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •