Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Идеа - работи неравномерно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Идеа - работи неравномерно

    Здравейте и добре заварили! Ще си купуваме кола. Харесахме една фиат Идеа 1.4 бензинов двигател 95 коня. Има газов инжекцион Романо. Като цяло колата изглежда прилично, нов внос от Италия, а и искаме вече да купим нещо,защото времето ни притиска. Но като я запалихме установихме, че двигателят работи неравномерно. В автокеъща е, не можем да я за караме никъде да я проверим, и сме от град на 100 км от града с колата, та решихме да ви питаме Как мислите, какво може да е? Ако някой има опит с този двигател ще се радвам да сподели.Благодаря!

    #2
    От супер много неща може да е, аз такава кола не бих купил. Коли да искаш, търсете друга дето може да се провери.

    Коментар


      #3
      Според продавача сигурно било от свещите, пък и тя колата не била палена двадесетина дни... Момчето в понеделник щяло да я види.

      Коментар


        #4
        Не знам защо точно сте решили да е Идея, ама както и да е. Поне кажете в кой град е и да видим някой колега да дойде да погледне поне на диагностика да я закачи да се види от какво е.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          S_BANKOV написа: Преглед на мнението
          Не знам защо точно сте решили да е Идея, ама както и да е. Поне кажете в кой град е и да видим някой колега да дойде да погледне поне на диагностика да я закачи да се види от какво е.
          Такава намерихме да се продава. Не сме търсили нищо определено. Хареса ми пространството вътре, големината на багажника, това, че има газ... Не искам дизелова. Тази отговори на някои от изискванията ни като цяло. Иначе не настоявам В Търговище е колата.

          Коментар


            #6
            Като работи неравномерно- сваляте 30 % от цената, ако оня си мисли, че ще смени свещите и ще се оправи- ОК, да действа- давате му два дена.
            (това неравномерното не е кой-знае колко голям проблем, ако няма чукане от двигателя).
            Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

            Коментар


              #7
              КИМИ написа: Преглед на мнението
              Като работи неравномерно- сваляте 30 % от цената, ако оня си мисли, че ще смени свещите и ще се оправи- ОК, да действа- давате му два дена.
              (това неравномерното не е кой-знае колко голям проблем, ако няма чукане от двигателя).
              Не се чу чукане от двигателя. Само неравномерността. Дори докато бях в колата не забелязах стрелката да отчита падане на оборотите, но пък бях заета да се боря с климатика вътре (много сложно ми се стори, но беше жизненоважно в този момент )) и може да не съм била особено внимателна. Хвърлих едно око на финала, но наистина не видях да падат.

              Коментар

              Working...
              X