Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Крома 1,9MJET 150HP

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Крома 1,9MJET 150HP

    Здравейте колеги,
    дойде време да се разделя с моя фиат. Колата е закупена на 137 400км(реални) като аз съм втори собственик и първи в България. В момента е на 180 000км. По колата са сменени:

    - масла,филтри,ремъци,ролки,водна помпа,нов акумулатор

    - сменени дискове и накладки преди 9 000км, спирачни маркучи, предна дясна главина, предни биалетки, накрайници, тампони предни амортесьори

    - рециклирана е рейката и сменена хидравличната течност
    - алуминиеви джанти 17” с летни гуми на 2 сезона
    - железни джанти 16” със зимни гуми също на два сезона
    - премахнати са вихровите клапи от предния собственик и е затапен EGR-a (ремонта не е правен в България)
    - Колата е с работещ DPF-филтър!
    - Премина технически преглед в началото на юни месец и е подновено каското, има гражданска отговорност и винетка. По колата не са пестени пари. Всички ремонти са извършвани в един от форумните сервизи и при интерес може да се попита и там за информация за колата. Има дребни драскотини от съседи по две от вратите и по задна броня,заведени са като щети по каското, чакат ред за да бъдат отремонтирани в сервиз на застрахователя. При сериозен интерес мога да предоставя списък с подробно описани ремонтите, като за повечето имам и фактури. Колата не се продава защото има някакъв проблем. Продава се защото имам нужда от друга, по-високо проходима, а не мога да ги поддържам двете. За повече информация на телефон: 0897-822-607 Георги

    Цена: 6500лв

    Прикачени файлове

    #2
    Всички драскотини по врати и задна броня са отстранени в сервиз на застрахователя. Колата е в много добро състояние.

    Коментар


      #3
      Колата все още се продава. Вече е след годишен технически преглед, сменени са ремъци, ролки, водна помпа.

      При сериозен интерес цената може да се коментира на място, естествено в границите на разумното.

      Коментар


        #4
        Налична ли е още?

        Коментар

        Working...
        X