Резултати 1 до 7 от 7

Тема: Избор на печка.

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004

Избор на печка.

Имам една дилема за избор на печка и точния модел и производител, който да покрива следните 4 характеристики:
    1. Свободно стояща - 60 см. широчина
    2. Пиролитично почистване
    3. Комбинация на плота от "стандартни" халогенни котлони + индукционни такива.
    4. Ако не може да се покрие точка 3, то да се ограничим само до халогенните такива.

Та след втората характеристика изборът на правилен уред се свива в огромен аспект.
    Имате ли идея за модел печка, която да покрива точки 1, 2 и 3, или в краен случай на 1, 2 и 4?

До сега съм успял да намеря печка (AEG 69476IU-MN), която покрива 1 и 2, но не и 3, защото е само с индукционни котлони, което не ме урежда, защото имам доста съдове, които не са "податливи" на индукция.
    Последна промяна от BO : 02.07.2018 в 15:21
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Фиат идол Аватарът на donnna
    Регистр. на
    12.07.2006
    Преди повече от 5 години взех такава печка https://www.technopolis.bg/bg/Electr...552OW/p/707579 не точно тази, естествено преди 5 години модела й беше друг. На външен вид е почти еднаква. Абсолютно никакви проблеми и оплаквания от жената.

п.п. само като я чисти мрънка...
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Цитат donnna написа: Преглед на мнението
    Преди повече от 5 години взех такава печка https://www.technopolis.bg/bg/Electr...552OW/p/707579 не точно тази, естествено преди 5 години модела й беше друг. На външен вид е почти еднаква. Абсолютно никакви проблеми и оплаквания от жената.

п.п. само като я чисти мрънка...
    Печки на пазара много. Точно за това пуснах изискванията, които трябва да покрие. И точно заради последния ти коментар е задължително изискване да покрива точка 2.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Фиат идол Аватарът на donnna
    Регистр. на
    12.07.2006
    Просто слагам един + за ориентир, все пак съм я взимал преди повече от 5 г.

п.п. скептично съм настроен към факта, че ще се самопочиства самостоятелно, без "ръка да пипне"
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

Член на СФФБ
    Фиат идол

Регистр. на
    21.11.2008
    Абсолютно не съществува жена, която да не мрънкя, като чисти печката. Моята чисти горе-долу това: https://www.technopolis.bg/bg/Combo-...D0%97/p/700607
    И със сигурност мрънка точно колкото твоята, а покрай газовите котлони зора е много голям.

Ако ще да трябва само да забърше изпотеното на стъклото на фурната, пак ще мрънкя.
    браво 1,6/90 - 09 г.

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Цитат slonikon написа: Преглед на мнението
    Абсолютно не съществува жена, която да не мрънкя, като чисти печката. Моята чисти горе-долу това: https://www.technopolis.bg/bg/Combo-...D0%97/p/700607
    И със сигурност мрънка точно колкото твоята, а покрай газовите котлони зора е много голям.

Ако ще да трябва само да забърше изпотеното на стъклото на фурната, пак ще мрънкя.
    Трябва малко да си разшириш обзора и да включиш варианта и мъже да мият печките.
    A20DTH ЖТД ама не баш

Фиат идол Аватарът на gamma
    Регистр. на
    10.06.2007
    Няма да намериш такава печка.
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX

"...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

Тема: Избор на печка.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •