Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за преместена тема

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за преместена тема

    Към моДератора който е преместил питането ми? Какво общо има със "отопление, охлаждане, климатици"?!?!?!?!!!!!Че антифриза е друг цвят,хайде помислете!Въпроса можеше да е във всички други теми,без тази.Със здраве.
    Дори си объркал името на Фиат,ех версии...
    Последна редакция от charliii; 27.06.2018, 22:56.
    Lancia Kappa 2.0 20v 145hp- 1995 Landi Renzo lambda kontrol v-05
    Fiat Bravo 2 1.9 jtd 150hp

    #2
    Щом така любезно питаш, ще ти отговоря не по-малко любезно:

    1. Темата ти се намираше в раздел "Общи приказки". Копирам ти описанието на раздела: "Място за всички теми, които не са свързани с технически проблеми на автомобилите" - това означава, че в този раздел не се обсъждат въпроси свързани с автомобилите по смисъла на специализираните раздели. Може да ппиташ например нещо за хладилника, да се оплачеш от Боко Харам, къде да си направиш евтина гражданска и др., но не и да питаш "трябва ли да има някакви опасения за неизправности". Затова преместих темата от там.

    За това къде съм я преместил - с оглед на въпроса и това, че може да бъдат публикувани отговори, засягащи качествата на различните антифризи, кой кога и защо се използва и т. н. - не виждам по-подходящо място от раздел "Отопление, охлаждане...". Копирам ти и неговото описание: "Всичко свързано с отоплението, охладителната система, климатици, климатроници, термотроници и автономни отоплителни системи.". Въпросът ти е пряко свързан с охладителната система, затова не виждам какво чудно има, че е попаднала там. Ако имаш по-добро и аргументирано предложение за мястото на темата - готов съм да го чуя/прочета и да го обсъдим.

    2. Заглавието на темата ти беше "Fiat Bravo 2007". Това е типичен пример за неправилно заглавие, което е записано в Правилата на форума, с които ти си се съгласил при участието си в него. Копирам ти извадка:

    1.7. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описателно.
    Примери за лоши заглавия са:
    Помогнете ми, Заклещих се, Имам проблем, Въпрос за Браво, HELP: PROBLEM, ПОМОООЩ!!!!!!, Molqvi kajete ......., nqkoi znae li... и т.н.


    Обърни внимание на удебеления текст. Откриваш ли нещо общо между твоето заглавие и това в примера за лошо заглавие?

    Регистриран си във форума от 10 години и трябва да си наясно с тези елементарни форумски правила, които важат не само в нашия, ами във всеки що-годе подреден форум из интернета. И ако това за раздела е "иди-дойди", то заглавието на темата дори не заслужава коментар колко безумно е. Утре ако ти се повреди моторчето за чистачките, ще пуснеш ли тема в "Общи приказки", със заглавие Fiat Bravo 2007? Изобщо - да направим една тема с това заглавие и всеки да си пише в нея каквото и когато му падне? После като искаш да намериш отговор на нещо - ще ти пожелая успех.

    Като цяло - нямаше никаква причина да не натисна 2 пъти бутона на мишката и да я пратя директно в коша, но тъй като се опасяваш от проблеми и като всеки от нас - не си се родил научен - реших да я оставя, и дори допълних заглавието, за да е по-ясно и който е "в час" с нещата - да ти отговори. Докато допълвах заглавието, изтрих твоето и исках да го напиша на български език, но после реших, че чак пък толкова може и да не се старая, затова изписах оригиналното на ръка. При писането една от буквите не се е появила, за което разбира се вината е моя, че не съм видял, и поемам отговорност. Но както можеш да видиш и от това мнение, не си личи да съм неграмотен и надявам се не мислиш, че нарочно съм изпуснал буквата. Но все пак благодаря за забележката и ще внимавам повече. Надявам се на същото и от теб. Дано вече да е ясно защо липсва буквата.

    За това дали една тема е в правилен раздел и дали заглавието е подходящо, крайната преценка е на модераторите. Копирам ти т. 1.10 от Правилата на форума, където това е обяснено:

    1.10. Модераторите си запазват правото да променят или да махат постове по всяко време. Кое е спам, вулгарно, непристойно и др. е по тяхна преценка, а не по преценка на потребителите.

    Надявам се отговорът ми да бе изчепрателен и ясен. Поздрави!

    Коментар


      #3
      Приемам забележката, благодаря.Мир и бира да има.Поздрави...
      Lancia Kappa 2.0 20v 145hp- 1995 Landi Renzo lambda kontrol v-05
      Fiat Bravo 2 1.9 jtd 150hp

      Коментар


        #4
        Благодаря, и на теб. Местя излишното и го отделям в нова тема в раздел "За форума". Заключвам темата, изглежда изчерпана.

        Коментар

        Working...
        X