Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910
Резултати 91 до 94 от 94

Тема: Българска добавка Дизел Юнак ,мнения ?

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Цитат BO написа: Преглед на мнението
    Ето и крайния ми резултат:
    Заредено гориво: 43.43 л
    Изминато разстояние: 973.6 км
    Среден разход: 4.46/100.

Както казах до такава степен съм убеден.
    А тука какво стана? Имаше ли засичане и с "юнака"? Ако случайно си постигнал например среден разход от 4.7 (с 0.24 повече), аз като продавач на добавката веднага бих ти казал така:

"Вашето засичане е направено без специализирана измерваща апаратура, като нашето. Влияние оказват броя на студените стартове, изчакванията на светофари, начина на зареждане на гориво и други фактори, на които не обръщате внимание, но влияят на резултата, защото поставят колата в различни условия."

Това важи дори да постигнеш не по-висок, а същия разход, като без добавка. Въобще - за всеки разход, различен от очаквания, може да се каже "Условията не са били еднакви" или "Измерването не е направено точно."

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Нали написах, че съм заредил без да слагам Юнак. Така, че няма да попадна в ситуация, в която някой да се оправдава по какъвто си иска начин, което мен не би ме засегнало реално погледнато.
    От сега нататък разход не мога да прогнозирам с такава точност, защото при мен той ще зависи от околната температура или по-точно колко ми работи парното. Или трябва да карам без парно, или трябва да чакам другото затопляне - да кажем около май месец, за да съм на 99% сигурен, че юнашката добавка би работила или не.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Останах с впечатление, че имаш желание да я сложиш на следващото зареждане. Нищо, и другото лято е лято, ще я пробваме. Ама искам и аз така - като видя, че не работи, да му пиша на страницата и да видя дали ще ми изтрие коментара, като на колегата в другата тема с добавката за масло.

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Да, имах желание и за това питах как да се сдобия с нея. Ама ти сподели разни срещи, чудеса и за това се отказах, защото ми се стори разправия. А и не бях планирал да готвя мусака, за да знам в какво да изсипа остатъка.
    Иначе за теста - както той би казал не трябва ли да има и той регламентирани и доказани резултати чрез измерване в лабораторни условия, използващи да кажем един автомобил и минал по WLTP цикъла, и да се види резултата? Защо доказателството трябва да е само в една посока?
    Последна промяна от BO : 10.10.2019 в 16:53
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910

Тема: Българска добавка Дизел Юнак ,мнения ?

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •