Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет преди купуване на FIAT GRANDE PUNTO

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Здравейте,
    Установих, че главния ключ към дистанционното не ми работи. Ходих при специалист, той каза че ключа няма чип и поправката щяла да излезе колкото за нов (150 лв)
    Моля ако някой знае по-хитър (евтин) начин да каже.
    Благодарско!

    Коментар


      #17


      Аз ти вярвам. Моята 1.4 16в макар и малко по-тежка градско лови 8-9л. с умерено натискане. Така че грандето мисля че ще ги докара 7-8л. в умерено каране.

      А, точно! В крайна сметка колко да харчи един малък слаб (!) градски хечбек, ако се кара в границите на нормалното... В семейството имаме и едно бензиново Пежо коНбе, с много подобни на Грандето показатели - градско в най-големите задръствания дава 9-10

      И за да не съм спам - и аз имам подобен на твоя проблем с дистанционното. От самото начало, още си карам така, вече свикнах и не ме дразни. От дистанционното отключване и заключване действа само за пасажерската врата. Шофьорската си я отварям с ключа. Сменяхме какви ли не глупави машинки по вратата - нищо не помогна.

      Коментар


        #18
        Здравейте,
        обслужих я! Вече мога спокойно да си карам и да се кефя. Средния разход бензин ми е 8/100, на газ с климатик 10/100 (Пловдив).
        Все още не съм си оправил проблема с дистанционното, но има време и за това.
        Поздрави!

        Коментар

        Working...
        X