Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си върна ли катализатора?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да си върна ли катализатора?

    Оставих колата на майстор да смени всичките гърнета след катализатора. Той ми звънна да ми каже, че катализатора тропал и трябва да го смени с резонатор- ок му казах 33 лв. бил тоя гявол, както и да е, като отидох да си я взема, катализатора се оказа здрав. Майстора не го заглеждал много и го хвърлил, че му парел от рязането.

    При друсане не дрънка, решетката е и от двете страни, без запушвания, няма ръжди.

    Въпрос:
    Да отида ли да си ми върне катализатора на място или да търся да го продавам
    (приоритет ми е как ще е по-добре на колата)?
    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

    #2
    Извърляй го. не се занимавай с глупости.
    Каква е колата само сподели. да не се окаже че и трябва сотуерна корекция
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      КИМИ написа: Преглед на мнението
      Оставих колата на майстор да смени всичките гърнета след катализатора. Той ми звънна да ми каже, че катализатора тропал и трябва да го смени с резонатор- ок му казах 33 лв. бил тоя гявол, както и да е, като отидох да си я взема, катализатора се оказа здрав. Майстора не го заглеждал много и го хвърлил, че му парел от рязането.

      При друсане не дрънка, решетката е и от двете страни, без запушвания, няма ръжди.

      Въпрос:
      Да отида ли да си ми върне катализатора на място или да търся да го продавам
      (приоритет ми е как ще е по-добре на колата)?
      Бати и майсторите тея луди ли са? Оф дано се оправят нещата КИМИ, СТИСКАМ ПАЛЦИ УСПЕХ!
      Fiat bravo (182-1997)

      Коментар


        #4
        S_BANKOV написа: Преглед на мнението
        Каква е колата само сподели. да не се окаже че и трябва сотуерна корекция
        Колата от подписа, ламбда сондата си стои на местото, нищо не ми светна по таблото.
        Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

        Коментар


          #5
          Така трябва да върви една идея по-добре колата. Моят съвет е да не го даваш на вторични, защото при затягане на контрола на изгорелите газове, само като те видят с права тръба вместо катализатор, може да те спрат от движение. Пък нов е майка си и баща си... Аз моя на старата Либра мъчих да го продавам - мислех, че ще взема пари, пък ми казаха 30 лева... Зависи от номера, който е щампован - 8 цифри са - като го кажеш - веднага ти казват цена...
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            Не го връщай на колата, но пък си го запази. Винаги ще можеш да му вземеш пари при продажба, но пък ако ти потрябва- ще можеш да го върнеш.
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              И аз мисля, че връщането ще е безполезно, след толкова километри едва ли решетките прочистват като нови.
              Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

              Коментар

              Working...
              X