Резултати 1 до 4 от 4

Тема: капе масло от маслената помпа - Фиат пунто 1.2 16V, 2000г, автоматик, спортинг

капе масло от маслената помпа - Фиат пунто 1.2 16V, 2000г, автоматик, спортинг

Привет на всички.

След основен ремонт на двигателя на въпросния фиат пунто 1.2 16V, 2000г, автоматик, спортинг и последвалото сглобяване е забелязан теч - капе от маслената помпа. Търсихме нова гарнитура на маслената помпа и не открихме. Дори ни казаха, че от години не се предлага на пазара. Моля за съдействие и ако някой има идея от къде може да се намери, ще Ви бъда повече от благодарен. Поради това, че не е открита нова е поставена старата, която се оказва че не си върши работата. Цялата помпа скъпа ли е? Цена? От къде може да се намери?

Благодаря Ви предварително.

Фиат идол Аватарът на wwalker
    Регистр. на
    30.05.2008
    Една от тези двете трябва да е, мисля според евро стандарта, който покрива пунтото.
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

Кара Фиатче 126
    Регистр. на
    13.07.2015
    ако е номер 9 от снимката
    - изрязваш си по старата една нова от клингерит
    баси и майсторите дето си намерил.... почти са като тия дето аз намерих
    /////

Привет отново. Мисля си да пробваме първо с гарнитурата, но ако не стане ще мисля за нова помпа. Майстора предложи да изреже, но аз исках да си е оригинална. Може и да е бил. Прав човека. При теб за какво ти трябваше майстор?

Тема: капе масло от маслената помпа - Фиат пунто 1.2 16V, 2000г, автоматик, спортинг

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •