Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със превключвателя на обикновено агу на Фиат Браво 182 1997 уеар

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със превключвателя на обикновено агу на Фиат Браво 182 1997 уеар

    Здравейте, проблема е, че колата не желае да прехвърли на газ при макс обороти на празен ход, освен ако не натисна бутона на дясно, отделно, я оставям да работи 5 мин и пак не ще и не ще по погоре споменатия начин, питам се да не бушон на превключвателя? И ако да къде да го намеря тоя бушон? Отделно заредих гадна газ и колата за първи път мина от газ на бензин помислих си че газта е свършила да ама си казах не възможно ботилката, е пълна и отново натиснах превключвателя при което колата отново мина на газ тоя номер, за първи път ми го прави да не би да е изпарител или нещо по сериозно иначе номера със прехвърлянето е редовно, лошото е, че не сипвам много бензин щот всичко е свързано със средства а само колкото да запали около 10 литра на месец някъде, за да си минава от бензин на газ спокойно не за друго знам, че е добре за бензиновата помпа. Накратко казано, на ход от бензин на газ аз отново натискам копчето на превключвателя колата минава около 2 3 5 6 км и чак тогава минава на газ* тоест когато е топла, при топъл мотор безпроблемно минава, но отново с натискане на копчето.

    Грешен раздел-> Преместена
    Модераторски екип на fiatforum.bg
    Последна редакция от Йорджи; 12.06.2018, 22:48.
    Fiat bravo (182-1997)

    #2
    Има си раздел за проблеми с газта.
    Не е лошо да направиш една ревизия на изпарител и филтри, дори аз бих сменил изпарителя с нов турски. Струва 50тина лева.
    Ходи на газаджия да я прегледа, но щом си с обикновенна газ не очаквай инжинерни чудеса като при инжекциона.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Благодаря, Слави!
      Ще се слушам, в съвета ти!
      Ключ Тема! Проблема е решен.
      Fiat bravo (182-1997)

      Коментар

      Working...
      X