Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати 31 до 33 от 33

Тема: Чувството от първото сядане зад волана, на Фиат!

Цитат Ливърпул-Плевен написа: Преглед на мнението
    Първо сядане преди 25г. на Фиат Ритмо 1,5 Вебер.Каран7 г.и построил цял апартамент.Супер яко и просторно купе със страхотни и удобни седалки.Двипателя не се чуваше .Недостатък-дебели ламарини и респективно високо тегло около 1300 кг.Поемат здраво товар-в Италия им викаха катърите.В сравнение с Голф 1 колата беше като космически кораб.Фен съм на италианските коли,но в момента с изключение на 500 Абарт нямат вълнуващ автомобил и с новата политика на Макарона няма и да имат.Печалбата задуши фантазията и въображението на италиянската инжинерна мисъл.
    За съжаление си прав колега от Фиат нямаме вълнуваща нова концепция, което е гадно и жалко за тази велика марка! Поздрави и благодаря за споделената история.

https://m.ebay.ie/itm/Fiat-Ritmo-Aba...77?_mwBanner=1 вижте ритмо на реални километри. Колата е стартирала от 1100 долора и те продължават да наддават за нея, което е страхотно!

По някога ми се иска да имам абарт или по точно да си направя такъв да се съберем всички Българи и да подпалим, европа, съвсем сериозно го казвам. Да посетим колегите навън да покажем свойте коли айде даже и да не са абарт, нали е Fiat!
    Fiat bravo (182-1997)

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Тема: Чувството от първото сядане зад волана, на Фиат!

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 3 потребители разглеждат тази тема. (2 членове и 1 гости)

1. beast31,
  2. penc

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •