Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заден семеринг колянов вал пунто 1.1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Заден семеринг колянов вал пунто 1.1

    Начи има няма 2-3 месеца след основния ремонт осетих че има лек теч на масло от към скоростите.Сменяхме всичко от до ... Харча на масло е до миниму на щеката и там си седи не спада повече .Не сме пълнили повече от 3.5 литра до средата маслото.Предполагам са пробутали на майстора ми грешния семеринг и затова губи по малко. Въпроса е кой е точния семерин за коляновия вал на 1.1 дават 70x88x8FKM ... и 74x88x8FPM 74мм го дават за валове на 1.2 но присъства и при 1.1 ?
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    #2
    70x88x8FPM (Флоур-каучук)
    Последна редакция от КИМИ; 06.06.2018, 15:30.
    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      КИМИ написа: Преглед на мнението
      70x88x8FPM (Флоур-каучук)
      Идея що дават и по големия за 1.1 ?
      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

      Коментар


        #4
        На мен ми излиза само този модел, който ти написах, а тази програма досега не ми е грешала частите. Това за Пунто 1 93-99г. 55 1.1
        Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

        Коментар


          #5
          Семеринг кол. вал - заден Снимка на продукта

          снимка на продукта

          Производител: CORTECO
          Описание на продукта:
          Каталожен номер: 70x88x8 FKM
          Оригинален номер: 40004190
          Цена на продукта: 11,20 лв. на мен ми излиза това. Благодаря за помоща.
          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

          Коментар


            #6
            Износена ти е шийката на вала. Трябвало е да подложите някаква гарнитура на капачката за да е на неизносено място.
            LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
            ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

            Коментар

            Working...
            X