Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 20 от 20

Тема: Лед светлини, на Фиат Браво или ксенон?

Фиат идол Аватарът на chaveto
    Регистр. на
    31.08.2008
    Аз пък всяка седмица си мия мотора с водоструйка и му няма нищо. В бачкането всякаква техника се мие поне веднъж седмично. Просто не трябва да пръскаш от близо.
    Относно фаровете, крушките не са ти 30W ами са малко повече. Ако сложиш ксенон или лед бъди сигурен, че ще заслепяваш на 100%.
    Този автомобил ако е на газ с обикновена газова, затова му е сложен този филтър. Първо защото с ОРИ филтъра трудно влиза плочката/смесителя, след първия взрив всичко става на парчета. А така изтупа прахта от ментето и продължаваш

Чакай, сега, че нищо не разбрах! Филтъра за които приказваш имаш, предвид, че е добре за колата така ли? Ако съм те разбрал правилно обикновения филтър създава проблеми на газ така ли? Иначе относно филтъра той се намира във кутията, но самата кутия няма капак и филтъра не е баш в кутията а леко отгоре и нормално то не е измислено да влиза там тоя конусен филтър, но мисълта ми е, че най вероятно той се охлажда защото все пак е над кутията, та аз мислих да го изпера да го на кича със тая боя от K-и-N и газ, отново а относно коша, ще претърпи миене то е неизбежно.
    Последна промяна от Йорджи : 04.06.2018 в 13:21 Причина: Мнения за колата

Цитат Йорджи написа: Преглед на мнението
    Чакай, сега, че нищо не разбрах! Филтъра за които приказваш имаш, предвид, че е добре за колата така ли? Ако съм те разбрал правилно обикновения филтър създава проблеми на газ така ли? Иначе относно филтъра той се намира във кутията, но самата кутия няма капак и филтъра не е баш в кутията а леко отгоре и нормално то не е измислено да влиза там тоя конусен филтър, но мисълта ми е, че най вероятно той се охлажда защото все пак е над кутията, та аз мислих да го изпера да го на кича със тая боя от K-и-N и газ, отново а относно коша, ще претърпи миене то е неизбежно.
    Ако колата е с обикновена газова, а не газов инжекцион го остави този. Колегата по-горе има предвид, че като сложиш оригиналната кутия и ако нещо стане и изпатка газта, то кутията ще се счупи и файда от нея няма. Уж се слагат кихалки, от които да излиза налягането от гърмежа, но не вършат особена работа.
    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

Газовата система на Фиата със паспорта!

Някой може ли да определи със каква система е колата предвид тези и документи?
    Прикачени изображения Прикачени изображения Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_20180606_181035.jpg
Преглеждания:	16
Размер:	166,5 KB
ID:	105544  
    Последна промяна от Йорджи : 06.06.2018 в 17:23 Причина: Снимки на паспорта

Фиат идол Аватарът на S_BANKOV
    Регистр. на
    29.05.2011
    Дай снимка на коша не паспорта
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

Снимки от коша!

Ето го коша според мен няма щот няма комп, и допълнителни чаркове отделно я цадя на макс и пак не прехвърля натискам превключвателя и чак тогава отделно я оставам да работи на свободен ход, и пак не ще ем 10 минути и повече. Държа да допълня когато колата е загряла чак тогава минава на газ ако е изцадена както описах веднага превключва иначе дори и при натискане на превключвателя не ще...
    Прикачени изображения Прикачени изображения Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	received_1657810290921022.jpg
Преглеждания:	22
Размер:	384,2 KB
ID:	105545  
    Последна промяна от Йорджи : 06.06.2018 в 18:00

Регистр. на
    29.05.2011
    ми не с обикновенна си. Ясно се вижда плочката на дросела

Ясно....благодаря сърдечно! Това не хубаво за колата аз знам, но карай да върви.

Регистр. на
    29.05.2011
    Нищо и няма, не и се вталясвай толкова.

Иначе смених темата, понеже тая тук стана от лед, мед... Ще бъда благодарен ако дадеш едно мнение там, щот до ся кво си ми казал ти и останалите вниквам та даже вече го играя и на майстор.... ������ За което благодарско към теб и всички, и дано ме изтраете щот много питам... Та да мм нека подчертая колеги давайте, газ на очите към новата тема!

Заключ!
    Модераторски екип на fiatforum.bg
    Последна промяна от Йорджи : 06.06.2018 в 22:41

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Лед светлини, на Фиат Браво или ксенон?

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •