Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИТАЛФЕСТ 2018- записване за "Майсторско управление"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ИТАЛФЕСТ 2018- записване за "Майсторско управление"

    Здравейте колеги, дойде момента да покажем колко добре владеем автомобилите си в таз годишното издание на конкурса "Майсторско управление на автомобил". Тук може да заявите своето участие в него, както и да се запознаете с трасето, за да имате време да се подготвите. Тази година поради предоставеното ни място имаме възможност да го направим малко по-сложно и интересно, както за вас, така и за зрителите. Ще помоля всеки който има желание да участва, да напише двете си имена, както и автомобила с който ще участва. При пристигане на място, трябва да минете през нашата шатра, за да потвърдите участието си, също така, ако не сте се записали, може да го направите директно на място. При записване или потвърждаване на участието ви, ще ви бъде предоставена и карта на трасето върху хартиен носител.
    Надявам се да си изкарате приятно с много положителни емоции!
    Click image for larger version

Name:	Trase_Maistorsko.jpg
Views:	1
Size:	71,0 KB
ID:	2169765

    #2
    Оги брой ме, ама това цялото на задна ли трябва да го мина, нещо май май сте объркали посоките.

    Със системата срещу комари ще карам.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      колега ако може дай 2 имена и кола с която ще участваш - старт/финал е един, тръгваш по зелените стрелки, задна е червените стрелки, тръгва се от десния край на "Старт/финала"

      Поздрави!

      Коментар


        #4
        Станислав Банков , Алфа 147
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Към колко ще е състезанието, че мисля да тръгвам от София като се понаспя.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            И на мен ми се ще, ама с тоз голям параход, дето не ще хич да завива, се съмнявам, че е възможно да мина трасето.
            Ще реша на място.

            Коментар


              #7
              Ела бе, ще ти дам да караш с алфата, да са видиш у комфортна кола.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар

              Working...
              X