Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добра ли е колата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Не съм съгласен,че старият дизел е кофти,барака и за скрап.Семейната ни кола е Citroen Xsara 1.9TD 90 к.с. 1999г. климатик.Външният и вид е топ,двигателят и е ЧУК колата влиза в сервиза само за стандартно обслужване демек смяна на консумативи масло,филтри,ремъци,ролки и т.н. Не пипа грам масло,супер икономична върви като за световно.140ги вдига за нула време с лекота не се усеща кога.На 195 000км е а е като нова вътре вън двигетел и всичко.Тоя ситроен е кола за каране не за обслужване.Трябва ми кола като него да сипя нафта да я ослужа 1-2 годишно или на определените километри музиката до дупка и ГАЗ.Това,че е 1999-2000г нищо не значи или пък,че е 1000-1500лв.Това не са празни приказки говоря от опит.Съединителя е оригиналния не е баран двигателя мърка като КОТЕ тая кола не влиза в сервиза или в моргата както някой колеги се изразиха

    Коментар


      #32
      Колега интересува ме двигателя как е добре ли работи гори ли масло има ли някакви дефекти и нещо да се прави по него.Ако не е тайна ако може сподели защо я продаваш като цяло и за тази цена.И като цяло ми разкажи малко повече за колата дай повече иkфо https://www.cars.bg/offer/c2575362 https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...5&slink=77fo56 двигателя е топа. Това,че двигателя е смотан и е стар и труден за поддръжка и едва ли не е за боклука и ще се набутам са заучени фрази които сте чували.Има ли ли сте такава кола че говорите така.Няма лоша кола има зле поддържана.Колата я имаме 6-7 години вече и за тоя период влиза в сервиза за консумативно обслужване без което не може и ДИЗЕЛА ОТ 2018ГОДИНА Колега пиши ми на лично
      Последна редакция от nikkon; 01.06.2018, 22:10.

      Коментар


        #33
        Офф.. Тая тема ще стане поне 50 страници и ще си я чета преди лягане
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #34
          Вече форумО ги "съчетахме'
          купувач и продавч и нека те да си говорят цветно,
          ние ще гледаме сеира и те така...
          Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

          Коментар


            #35
            Веселяци сте ми!
            Има коли и коли.
            Аз като си продадох Капата за 700 лв, кво?
            Комшията, на който я "подарих" където ме срещне, ме черпи! Кара си я човекът, без ядове. А то само гумите ѝ струваха повече, да не говорим за новия съединител (600 лв) и метановата уредба.
            На скрап сигурно повече щях да взема.
            Има за 1300 лв и читави коли, и то не малко. Просто на тия коли цената им е такава.

            П.П. HGT-то на брат ми, перфектно, с метан и много екстри, го дадохме за 1250 лв. Още ме боли за него специално, ама такъв е пазара, пък няма как чорба да ги правим 100 коли...

            Успех на младежа! Не го плашете момчето, колата е просто вещ.

            Коментар


              #36
              В крайна сметка всеки спрямо чергата си. Просто човек трябва да е наясно че в кола за 1000 лева ще трябват може би още толкова да се вкарат за да е в добро техническо състояние. А добро техническо състояние е доста разтегливо понятие в зависимост от човека .
              Основно обслужване на JTD мотор е около 400-500 лева (ремъци + масло и филтри+майстор). И гуми ако трябват 300-400 лева. Със сигурност и нещо по спирачките ще трябва.. 1000 лева. Окачването не го броя, съединител също.

              То кола и за пет бона да вземеш горните разходи са ти гарантирани ако искаш да ти е спокойно. Затова се гледа да няма ръжда, да няма удари, мотора да мръка.. другото не е страшно.
              00' Bravo 105 JTD

              Коментар


                #37
                "moko"-Колега да не продаде русенската марея гледам няма я в мобилето

                Коментар

                Working...
                X