Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Error LED на таблото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Error LED на таблото

    Здравейте! Имам един въпрос, днеска отидох на работа и нямаше никакъв проблем с колата, когато си тръгвах от работа и на таблото ми изписа Error LED на таблото и това ми го дава 10 секунди и после изчезва. Нямам проблем с нищо, но ме дразни самия надпис. Никой лед не премигва или нещо такова. Някакви идей от какво може да е? Колата ми е фиат пунто 2001г дизел 1.9

    #2
    Нещо от от осветлението не свети
    Да си сменял нещо
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      kluchar написа: Преглед на мнението
      Нещо от от осветлението не свети
      Да си сменял нещо
      Нищо не съм сменял. Интересното е че излезнах да проверя и всичко свети - габарити, къси,дълги,мигачи,стопове. Днеска не ми е излизало това обаче на таблото като пусна габаритни ми показва че ми са пуснати и късите, а действително не е така, смисъл нещо като бъг става. А принципно много мразя да ми е нещо така. От какво може да е нямам си и представа..

      Коментар


        #4
        Виж сега, квото и да пуснеш габарит или къси си свети една и съща лампа.
        Провери си крушките на номера отзад.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          По-правилно е да се каже, че лампа за къси изобщо няма. А лампата за габарити свети и когато си на къси, просто защото освен на къси си също и на габарити. Някои коли имат пък само лампа за къси, но не и за габарити, например Пежо 206. Нашите пък са наопаки - имат само за габарити.

          А може ли да покажеш със снимка точно надписа, който ти излиза на таблото, защото някак през далечната 2001-ва LED е било някаква непозната нано-технология в автомобилното осветление и е странно да пише нещо, свързано с LED.

          Коментар


            #6
            По-правилно е да се каже, че лампа за къси изобщо няма. А лампата за габарити свети и когато си на къси, просто защото освен на къси си също и на габарити. Някои коли имат пък само лампа за къси, но не и за габарити, например Пежо 206. Нашите пък са наопаки - имат само за габарити.

            А може ли да покажеш със снимка точно надписа, който ти излиза на таблото, защото някак през далечната 2001-ва LED е било някаква непозната нано-технология в автомобилното осветление и е странно да пише нещо, свързано с LED.
            Точната грешка, която излиза е ErRor LEd. Лампата за регистрацията свети. Интересното е че този проблем ми излиза през 1 2 дена. Не е всеки ден непрекъснато.

            Коментар


              #7
              Някоя от предупредителните лампи в таблото (LED) са, сдава багажа и те предопреждава че при евентуален проблем тази лампа ням да светне.
              Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
              И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
              .

              Коментар

              Working...
              X