Резултати 1 до 7 от 7

Тема: Error LED на таблото

Error LED на таблото

Здравейте! Имам един въпрос, днеска отидох на работа и нямаше никакъв проблем с колата, когато си тръгвах от работа и на таблото ми изписа Error LED на таблото и това ми го дава 10 секунди и после изчезва. Нямам проблем с нищо, но ме дразни самия надпис. Никой лед не премигва или нещо такова. Някакви идей от какво може да е? Колата ми е фиат пунто 2001г дизел 1.9

Нещо от от осветлението не свети
    Да си сменял нещо

Цитат kluchar написа: Преглед на мнението
    Нещо от от осветлението не свети
    Да си сменял нещо
    Нищо не съм сменял. Интересното е че излезнах да проверя и всичко свети - габарити, къси,дълги,мигачи,стопове. Днеска не ми е излизало това обаче на таблото като пусна габаритни ми показва че ми са пуснати и късите, а действително не е така, смисъл нещо като бъг става. А принципно много мразя да ми е нещо така. От какво може да е нямам си и представа..

Фиат идол Аватарът на S_BANKOV
    Регистр. на
    29.05.2011
    Виж сега, квото и да пуснеш габарит или къси си свети една и съща лампа.
    Провери си крушките на номера отзад.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    По-правилно е да се каже, че лампа за къси изобщо няма. А лампата за габарити свети и когато си на къси, просто защото освен на къси си също и на габарити. Някои коли имат пък само лампа за къси, но не и за габарити, например Пежо 206. Нашите пък са наопаки - имат само за габарити.

А може ли да покажеш със снимка точно надписа, който ти излиза на таблото, защото някак през далечната 2001-ва LED е било някаква непозната нано-технология в автомобилното осветление и е странно да пише нещо, свързано с LED.

Цитат ogi28b написа: Преглед на мнението
    По-правилно е да се каже, че лампа за къси изобщо няма. А лампата за габарити свети и когато си на къси, просто защото освен на къси си също и на габарити. Някои коли имат пък само лампа за къси, но не и за габарити, например Пежо 206. Нашите пък са наопаки - имат само за габарити.

А може ли да покажеш със снимка точно надписа, който ти излиза на таблото, защото някак през далечната 2001-ва LED е било някаква непозната нано-технология в автомобилното осветление и е странно да пише нещо, свързано с LED.
    Точната грешка, която излиза е ErRor LEd. Лампата за регистрацията свети. Интересното е че този проблем ми излиза през 1 2 дена. Не е всеки ден непрекъснато.

Фиат фанатик Аватарът на cs_aleksandar
    Регистр. на
    28.09.2009
    Някоя от предупредителните лампи в таблото (LED) са, сдава багажа и те предопреждава че при евентуален проблем тази лампа ням да светне.
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .

Тема: Error LED на таблото

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •