Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с температурата на Фиат Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    преди време и аз го имах този проблем. Или Иначе казано както са ти казали pakumba и Nickmar. Буксата на датчика е предпазена с гума, която с времето от температурата се къса , всичко естествено се окислява и насъбира боклук. Ако не можеш да се ориентираш къде е ... да снимам

    Коментар


      #17
      ще ти бъда благодарен ако качиш снимка защото наистина не мога да се ориентирам

      Коментар


        #18
        В събота човърках Пунтото на щерката защото и тя забелязала, че стралката за температурата се държи неестествено, нещо подобно на твоя случай, оказа се че антифриза е намалял, долях, но не съобразих да го обезвъздуша и като запалих стрелката се държеше много интересно. Като подам гас тя започва да се качва, като я отпусна спада, направо се шашнах, такова чудо не бях виждал. После се сетих, че съм забравил да обезвъздуша и от това чвно датчика остава на сухо, като подам гас до него отива течност и стрелката се качва и после обратно. С малко парене и леко изгаряне обезвъздуших и всичко заспа.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #19
          всичко се оправи ходих при ел. техник той ми смени датчика а след това се оказа че не включва първата степен на вентилатора и сега вече всичко е наред

          Коментар

          Working...
          X