Резултати 1 до 2 от 2

Тема: Трябвало да дупчат капаците на фаровете заради лета даде охлаждат Фиат крома

Трябвало да дупчат капаците на фаровете заради лета даде охлаждат Фиат крома

Здравейте днес смених крушките на моята крона сас лед но като копувам продавача ми казва да си дупчат капаците задачи се охлаждат по-добре но мамене немисе дупчат искам да знам това задължително ли е да ги дупчат ако някой знае моля дами пише лета е сас вентилатори отзат благодаря предварително

---
    Здравейте, днес смених крушките на моята Крома с LED, но като ги купувах, продавачът ми каза да се дупчат капаците, за да се охлаждат по-добре. На мен не ми се дупчи и искам да знам задължително ли е да се дупчат. Ако някой знае - моля да ми пише. LED-a е с вентилатори отзад. Благодаря предварително!

Написаното е пълно неуважение към българския език и към потребителите на форума. При следващо подобно мнение - цялата тема ще отиде в коша.
    ogi28b

То ако е трябвало щели капака да го направят с дупки
    Ако крушките са нормални не менте да греят повече отколкото да светя не би трябвало да има проблем

Тема: Трябвало да дупчат капаците на фаровете заради лета даде охлаждат Фиат крома

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •