Резултати 1 до 7 от 7

Тема: Препоръчайте човек или фирма за борба с хлебарки/мишки

Кара Фиатче 126
    Регистр. на
    13.07.2015

Препоръчайте човек или фирма за борба с хлебарки/мишки

Препоръчайте човек или фирма за борба с хлебарки/мишки - личен опит и впечатления очаквам
    За Пловдив
    /////

Взимаш си помпичка и препарат и пръскаш.

За мишки слагаш отрова червена
    Това и фирмата ще направи .

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    Коце, стига глупости. От отрова до отрова има разлика. Когато живеех в студентски, имахме промишлено количество хлебарки. Намерихме една фирма. Дойде една жена,напръска и следващите 4години не съм виждал хлебарка. За стая 20кв.м ни взеха 50лв /това 2008г/. Мисля, че си заслужаваше. Вместо да си правя експерименти и след 6месеца пак да имам. Яд ме е само, че загубих номера на фирмата. Те пръскаха в сградата в която работех тогава. Така, че...ако се пита в някоя голяма офис сграда, сигурно ще намериш читава фирма. Успех

Дано намериш такива ефикасни
    от един път да стане .
    Аз така съм си купил каквото трябва и
    пръсканм на 4 мест 2_3пъти годишно.

Фиат фанатик Аватарът на vnukata
    Регистр. на
    23.06.2013
    За хлебарки и всякакви видове битови неприятели си вземи айкън или бандит - ако сте в блок хубаво се напръсква, като се почне от мазето та до таванските помещение. Ако имате гълъби на таванските ниши от там тръгват и хлебарките. Ако сте къща с двор пръскате райграса ако има, животните също пак със споменатите препарати(естествено да не им влиза в устата)
    Последна промяна от vnukata : 25.05.2018 в 13:50

За хлебарки при мене в панелката ги излекува само раид ... Фъш фъш и чао хлеби....
    Инак цял живот някакви за пръскане за мазане.. Пръснеш умре хлебарката ама след 6 часа стане и си иди... Само раид един път и след 20 м всичките бяха навирили краката в кухнята... Сега да мерна 1/2 в годината заблудена дошла от отворения сифон в банята или от мазето че съм на 1 но това е... Рай дори и да пръснеш ей така в стаята в въздуха и пак мрът...
    Домашен паяк виждам чат пат жътварки и други лазещи

Фиат идол Аватарът на spark
    Регистр. на
    30.10.2005
    Взимаш една помпичка за овлажняване на цветя, един Бандит, разреждаш и си ти. Един приятел беше завъдил бълхи в гаража и ги изтрепа с едно пръскане с Бандита.

Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

Тема: Препоръчайте човек или фирма за борба с хлебарки/мишки

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •