Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 11 от 11

Тема: Fiat Multipla - каква да избера

Фиат фанатик Аватарът на DJPOPA
    Регистр. на
    19.11.2011
    Цитат jadi написа: Преглед на мнението
    Повече ми харесват старите Мултипли дето са ги нарочили за най-грозна кола, на мен са ми страшно чаровни.
    Напълно съм съгласен. Аз като търсех моята, държах да е стария модел. Много време търсих и накрая си намерих, каквото ми трябва. И я взех скъпо, дори по-скъпо от фейслифтова. Но не съжалявам, кеф цена няма. А относно визията, просто повечето хора мислят стереотипно и за тях колата трябва да е с класическия кашонест дизайн.

Цитат mell0 написа: Преглед на мнението
    Според мен, читава стара Multipla няма да намериш. Ориентирай се към фейслифта, като по-новичка има по-запазени екземпляри.
    Има, има, ама не ги продаваме. Поне не и за 2000-3000лв. Глезим си ги с масло ПАО-синтетика, хубави чаркове и си ги пазим. Даже и пръскалките на стъклата съм сменил с чисто нови, оригинални, чаках 2 седмици за доставка от Италия.

Цитат M5kov написа: Преглед на мнението
    Дизел не, станаха на по 20 години и тепърва им започва страданието.
    Има и перфектни. Да чукна на дърво, моята е бонбон откъм мотор. Пали от раз на голям студ, масло не пипа, по газанализатор димност 3% на празен ход и 5% при 2000 оборота, ама е германка и явно добре гледана.
    Последна промяна от DJPOPA : 29.05.2018 в 23:45
    Fiat Multipla 105JTD

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Fiat Multipla - каква да избера

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •