Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Радиото ми тръгва автоматично. Как да го променя?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Радиото ми тръгва автоматично. Как да го променя?

    Брава 1,2 2000г, като запаля колата радиото ми започва да свири автоматично, без да ме пита искам или не и всеки път го гася, защото съм върл противник на всякакви музики.
    Оригиналния голям касетофон.
    Въпрос:Как се изключва и възпитава това чудо?
    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

    #2
    Няма ли никой с тези оригиналните касетофони облите големите отгоре на панела за Брава/Браво и

    Като запаля колата и гада започва да ми свири, а жената не иска музики в колата.

    Как да я елиминирам тази екстра, ако някой има същия свирец, моля да помага.
    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      Напиши в гугъла fiat digital stereo bravo manual
      Изтегли си ръководството и го разучи, все някъде ще пише за тази екстра.
      На стилото, ако съм оставил радиото да свири и угася колата - спира, след като запаля колата, радиото си тръгва отново само.
      Ако предварително загася радиото и загася колата, после като я запаля, не тръгва.
      Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

      Коментар


        #4
        Утре ще го погледна точно и ще ти кажа, че имам същото - модел 182/185 - H2. Като изключим мощния усилвател на H4, това май е най-доброто радио, защото директно може да му се включи AUX кабел, а на H3 и H4 май не ставаше. Дотогава може да пробваш сам да го намериш:

        1. Включваш радиото да работи
        2. Задържаш бутон EXP, който се намира долу вдясно, под "6"
        3. Като влезнеш в експертното меню, с бутоните /\ и \/ превърташ функциите, докато видиш IGN ON (съкратено от "IGNITION: ON").
        4. С някой от другите бутони се превключваше да изпише IGN OFF, само че не помня с кой, защото веднъж настроено, повече не съм го пипал никога (освен за часовника).
        5. Ако успееш да промениш от IGN ON на IGN OFF, след това излизаш от менюто пак със задържане на EXP.
        6. Пробваш.

        Допълнение: ако не намериш в гугъл fiat digital stereo bravo manual, има подробно описание на радиото в сервизното ръководство, част 3, страница между 200 и 300, не помня коя точно. То се намира в download-секцията на форума, раздел Books/Bravo Service Manual. Ако го свалиш, може да намериш отговор на много въпроси, които ще възникнат занапред.

        Коментар


          #5
          Тенкю,
          ще пробвам в това експертно меню да му спра тока дигитално,
          имам точно един опит нерви, преди да му го спра механично.
          Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

          Коментар


            #6
            Функцията IGN ON се променя на IGN OFF с бутоните за промяна на минутите на часовника - цифрите 4 и 5.

            Коментар

            Working...
            X