Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем дюзи 1,9 jtd 105

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем дюзи 1,9 jtd 105

    Колеги,направих теста за обратно гориво на колегата-emzo,но установих,че 2 от дюзите са на 10-12мл,а другите-14;16мл като стойности.Колата преди имаше проблем с една дюза,тъй като светеше на таблото и "тракаше" при движение,но при наливане на добавка утихна за 4-5 месеца!Взех си дюзи от приятел ( втора ръка) от неговата кола,но проблема е че не знам състоянието им и не ми се занимава слагане-сваляне,т.е. излишни тестове.Въпроса ми е дали да ги занеса на така наречените стендове за проверка?Мнение за почистване на ултразвукова вана?

    #2
    Колеги,изпаднаха дюзи от 1,9jtd 115,стават ли за 105?Проблем ще имам ли?Веднага ли трябва ремап или колата може да се каса ?

    Коментар


      #3
      За дюзите не знам, но разпръсквачите стават.
      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

      Коментар


        #4
        Ами то има едни неща на тях, цифрички, преписваш ги, питаш чичо гугъл и ти казва не само от и за какво са ами и сали са съвместими.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Установихме с колегата,че са съвместими!Имам спешен въпрос-какво дифтунги трябва да сложа? за jtd 105 или за jtd 115?

          Коментар


            #6
            Дихтунгите не са ли еднакви?
            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

            Коментар


              #7
              Колеги,добър ден!Извинявам се за грешката в правописа,дихтунгите са 1:1,но ние извадихме моите нагряхме ги до червено,а след това в студена вода!Дюзите от 1,9 жтд 115 стават 1:1,след слагането ѝ усетих разлика в набирането веднага!Колата се държи и се кара много приятно!След 100 на 4-та скорост набира с лекота и много по-бързо отпреди...Нооо имам въпрос-С тези по големи дюзи,нормално ли е на първо пслене да изхвърли леко сиво облаче, а след това да изчисти и да не пуши?След запалването всички пушеци от рязкото подаване на газ са си черни.

              Коментар

              Working...
              X