Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 17 от 17

Тема: прием в 8 клас

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Средно образование, а дори и по-високо да беше е се тая.
    Демек нито посока ще хване, нито ще научи нещо. Така, че все тая дали математиката му куца или е добре.
    Да учи нещо там и в малко по-висока възраст ще може да види дали има интерес в тази сфера или не.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Вярно малък е до някоя година може да се променят нещата с ученето .
    Сега да започне това като има мерак пък поле ще видим .До сега да бяхме се устроили в Англия ама жената все не ще.

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    Не помня кой беше казал "Математиката е царица и слуга на всички науки", без нея наистина неможе, но от аритметика /и тя е дял от математиката/ до висшата има доста голям баир за изкачване.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

Ми не бих казал,че ще му трябва математика... завършил съм икономика с информатика и програмиране и не ми е трябвала кой знае колко математиката... те програмите си правят всичко ти само въвеждаш предварителни формули.
    Последна промяна от mitice : 22.05.2018 в 12:39

Регистр. на
    29.11.2006
    Говоря за математиката като цяло, нали всеки ден я използваш когато си купуваш хляб. Колкото до програмите нали човек ги е правил за да можеш да си в този форум, който не се е опитвал в програмирането той няма представа за какво става дума. Трудът на програмиста е невидим и доста изпиващ и накрая като погледнеш някой ти гепнал труда и си прави каквото си иска с него, сърбал съм я тази попара. На времето правих една програма за склад на една капризна клиентка, договорихме се за 300 лв. сегашни пари. Шест месеца ходене по мъките за да й угодя на капризите. А тя беше с едни стари компове от времето на Едисон, какво ли не я обеждавах да ги смени, че те едвам кратеха и накрая й сложих моя за една седмица, тогава разбра за какво става дума. Накрая ми писна, върнах й капарото от 150 лв., изтрих си програмите и приключих. Та сега кажете 6 месеца толкова труд за нищо, а даже и да беше останала програмата плащаше ли си нервите и труда?
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Закон на Мърфи.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    11.11.2010
    Колега, бъркаш двата щата...програмиране и продажба. Едното и другото са съвсем различни неща.
    Освен това с такива клиенти не се работи на фиксирана цена тип договор...

Регистр. на
    29.11.2006
    И как точно го бъркам? Питаха ме мога ли, отговорих че мога и се договорихме. Аз предлагам труд срещу заплащане. Какво не е ясно? Идеята ми беше, че хората нямат и понятие от труда на програмиста.
    Това ми дойде от поста на mitice, че програмите си правели всичко сами, та затова писах за непознаването на труда на един програмист.
    Последна промяна от NikMar : 25.05.2018 в 09:27
    Закон на Мърфи.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: прием в 8 клас

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •