Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

II - ОБЩА ПОРЪЧКА на масло, добавки и други консумативи за автомобила от немски сайт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Пускайте пари, който е готов. Данни за превод на пари има в началото на темата, днес ще проверя и еконта какви такси вземат и ще добавя.

    Коментар


      #17
      Добавих и Еконта, ето данните, копирам ги също и в първото мнение:

      Click image for larger version

Name:	Untitled.png
Views:	1
Size:	5,8 KB
ID:	2097900

      ВАЖНО:

      Има промяна в цените на услугите на Спиди (поевтиняват). Изпращането по Спиди ще ви струва както следва:

      Пратка до 6 кг, без значение от размерите: 4.05 лв.

      Ако пратката е адресирана до АПС на Спиди, има 50 % отстъпка от цената за доставка, като по този начин пратка от 6 кг, с ограничение в размерите до 60 х 35 х 37 см (за да влезе в чекмеджетата на автомата), ще струва 2.03 лв.

      За допълнителна информация относно тарифите: https://www.speedy.bg/bg/standard-24-hours

      Коментар


        #18
        slonikon написа: Преглед на мнението
        За мен:
        1. https://www.ato24.de/en/castrol-magn...-5w-30-c2.html - Масло Кастрол Магнатек 5/30, разфасовка 5 литра, цена 39.45 - 1 бр.
        2. https://www.ato24.de/en/petro-canada...0w-30-1-l.html - Масло Петро Канада 10/30 - разфасовка 1 л., цена 6.19 - 4 бр.

        Общо: 64,21 евро * 1.96 + 0.25 % = 125,85 + 0.25 % = 126,17 лв.
        От първото в момента има 3 налични, а докато поръчам - може и да свърши. Прегледай сайта за всеки случай, да имаш и резервен вариант.
        От второто в момента има само 1 налична, така тук вече ще трябва да избереш друго или да го откажеш.

        ---------------

        S_BANKOV написа: Преглед на мнението
        Аз може да се включа с 5 туби Титан Синт. което са към 36евро.

        Ще потвърдя наплаво на Оги
        За съжаление в момента може да се включиш само с 2 туби, толкова са останали. Ако искаш - прегледай сайта и избери нещо друго. Моля те да пускаш линкове тук в темата, а не на ЛС, благодаря.

        ---------------

        Всичко останало, което е поръчано в темата, е налично и не е в ограничени количества.

        Коментар


          #19
          Значи съм пас тогава.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #20
            Добре, за информация на останалите колеги - сумата е достатъчна за поръчка, като вземам предвид и липсващите масла. Само че пари не прелитат нещо... :/ Довечера и на ЛС ще подканям. Май от следващата поръчка ще трябва и по един телефон за връзка да се оставя, за по-бърза комуникация.

            Банков, ако нещо се промени, ще те информирам своевременно.

            Коментар


              #21
              Ок, Оги. Просто държа да е Титан.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #22
                Хайде и аз: Shell Helix Ultra 5W-40
                https://www.ato24.de/en/shell-helix-ultra-5w-40.html
                4+1 литра, общо €27,20 = 53,32 лв + 0,14 лв = 53,46 лв. -> 54 лв.
                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар


                  #23
                  На вниманието на колегите, които вече са превели пари - все още има колеги, които не са влизали във форума и не знаят, че дойде време за поръчка за да преведат пари. Затова и същата се бави. Съжалявам за което, но в случая не мога да направя нищо повече.

                  ---
                  Ред.: 18:15

                  Сега получих още 2 превода от Еконта и вече имам достатъчно. Ако някой реши да ми изпраща още пари, от неплатилите - задължително да ми пише ЛС, иначе довечера добавям нещата в количката и утре около обяд или следобед поръчвам. Моля тези, които ще останат извън поръчката да ме извинят, но до този момент имаше над 10 дни и каквото зависи от мен - съм направил (имам предвид - опитал съм да се свържа с хората, за да ги подканя, като преди това проверих наличностите за всеки желаещ)

                  Коментар


                    #24
                    Извинявай, Оги!
                    За мен 4 бр. (общо ~4л.) от това: https://www.ato24.de/en/amsoil-xl-10...motor-oil.html , вместо онова, от което нямаше наличност.
                    Ако няма и от Castrol-a, тогава 5 бр. (общо 5л.) от това: https://www.ato24.de/en/aral-hightro...5w-30-1-l.html

                    Ако може да добавиш и филтри към поръчката:
                    https://www.ato24.de/en/alco-oelfilt...tsu-apple.html
                    браво 1,6/90 - 09 г.

                    Коментар


                      #25
                      Има от това и понеже не виждам логична причина да искаш 4 бр по 0.946, затова ти поръчвам 1 от 3.785 л. Ако може също да уточниш и какво имаш предвид под филтрИ? Дал си само един линк. Един бр. филтър от този линк ли искаш или повече? Или искаш повече филтри, но си забравил линковете?

                      Коментар


                        #26
                        Пътуват. Пишете по едно ЛС кой как иска да си ги получи, за който иска по куриер - Име, Телефон, Куриер, Адрес за доставка

                        Ако получавате в АПС на Спиди - цената е наполовина от стандартната.

                        Коментар


                          #27
                          Сменили са доставчика за България и може би заради това са доста по-бързи. Маслата вече са тук. Звънкайте по телефона за който е от София да се уговорим, а който не е, и все още не ми е изпратил данни за получаване - моля да прати ЛС или може също на вайбър, пак на този номер.

                          ВАЖНО:

                          В последния момент правих промени в поръчката и съм объркал нещо, затова имам налична 1 свободна туба масло:

                          Shell Helix Ultra 5W-40 - 4 литра

                          Ако някой я желае - да казва на ЛС, цената е 45 лв. (с 3 лв повече отколкото на сайта)

                          Коментар


                            #28
                            Отключвам темата, с цел ако някой иска да напише коментар, без значение положителен или отрицателен - да го направи, за да е в помощ на останалите, а също и да помогне за подобряване на комуникацията и качеството на услугата.

                            Коментар


                              #29
                              Много съм доволен, участвах в първите две поръчки и всичко е перфектно! Благодаря, Оги!
                              Поръчвайте смело, вместо да купувате от тук, често пъти по-скъпо и без гаранция за произхода на продуктите.
                              FIAT BRAVO 1,2 16V 2000г.

                              Коментар

                              Working...
                              X