Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати 21 до 29 от 29

Тема: II - ОБЩА ПОРЪЧКА на масло, добавки и други консумативи за автомобила от немски сайт

Фиат идол Аватарът на S_BANKOV
    Регистр. на
    29.05.2011
    Ок, Оги. Просто държа да е Титан.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

Член на СФФБ
    Администратор
    Фиат идол
    Аватарът на Pecho
    Регистр. на
    15.10.2005
    Хайде и аз: Shell Helix Ultra 5W-40
    https://www.ato24.de/en/shell-helix-ultra-5w-40.html
    4+1 литра, общо €27,20 = 53,32 лв + 0,14 лв = 53,46 лв. -> 54 лв.
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    На вниманието на колегите, които вече са превели пари - все още има колеги, които не са влизали във форума и не знаят, че дойде време за поръчка за да преведат пари. Затова и същата се бави. Съжалявам за което, но в случая не мога да направя нищо повече.

---
    Ред.: 18:15

Сега получих още 2 превода от Еконта и вече имам достатъчно. Ако някой реши да ми изпраща още пари, от неплатилите - задължително да ми пише ЛС, иначе довечера добавям нещата в количката и утре около обяд или следобед поръчвам. Моля тези, които ще останат извън поръчката да ме извинят, но до този момент имаше над 10 дни и каквото зависи от мен - съм направил (имам предвид - опитал съм да се свържа с хората, за да ги подканя, като преди това проверих наличностите за всеки желаещ)

Член на СФФБ
    Фиат идол

Регистр. на
    21.11.2008
    Извинявай, Оги!
    За мен 4 бр. (общо ~4л.) от това: https://www.ato24.de/en/amsoil-xl-10...motor-oil.html , вместо онова, от което нямаше наличност.
    Ако няма и от Castrol-a, тогава 5 бр. (общо 5л.) от това: https://www.ato24.de/en/aral-hightro...5w-30-1-l.html

Ако може да добавиш и филтри към поръчката:
    https://www.ato24.de/en/alco-oelfilt...tsu-apple.html
    браво 1,6/90 - 09 г.

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Има от това и понеже не виждам логична причина да искаш 4 бр по 0.946, затова ти поръчвам 1 от 3.785 л. Ако може също да уточниш и какво имаш предвид под филтрИ? Дал си само един линк. Един бр. филтър от този линк ли искаш или повече? Или искаш повече филтри, но си забравил линковете?

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Пътуват. Пишете по едно ЛС кой как иска да си ги получи, за който иска по куриер - Име, Телефон, Куриер, Адрес за доставка

Ако получавате в АПС на Спиди - цената е наполовина от стандартната.

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Сменили са доставчика за България и може би заради това са доста по-бързи. Маслата вече са тук. Звънкайте по телефона за който е от София да се уговорим, а който не е, и все още не ми е изпратил данни за получаване - моля да прати ЛС или може също на вайбър, пак на този номер.

ВАЖНО:

В последния момент правих промени в поръчката и съм объркал нещо, затова имам налична 1 свободна туба масло:

Shell Helix Ultra 5W-40 - 4 литра

Ако някой я желае - да казва на ЛС, цената е 45 лв. (с 3 лв повече отколкото на сайта)

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Отключвам темата, с цел ако някой иска да напише коментар, без значение положителен или отрицателен - да го направи, за да е в помощ на останалите, а също и да помогне за подобряване на комуникацията и качеството на услугата.

Кара велосипед
    Регистр. на
    02.04.2016
    Много съм доволен, участвах в първите две поръчки и всичко е перфектно! Благодаря, Оги!
    Поръчвайте смело, вместо да купувате от тук, често пъти по-скъпо и без гаранция за произхода на продуктите.
    FIAT BRAVO 1,2 16V 2000г.

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Тема: II - ОБЩА ПОРЪЧКА на масло, добавки и други консумативи за автомобила от немски сайт

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •