Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проект Брава 1.8 GT 16B

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проект Брава 1.8 GT 16B

    Взех една брава но не е карана близао 2,3 месеца. Мисла да и направя малко (tuning) ето и снимки как изглежда сега, всяка промяна която правя ще поствам снимки ако имате някаква идея може да споделите благодаря. Aко някой има някоя част (калници,брони,джанти и т.н) може да ми изпрати съобщение и да се разберем.

    Click image for larger version

Name:	092.jpg
Views:	1
Size:	109,4 KB
ID:	2169722 Click image for larger version

Name:	097.jpg
Views:	1
Size:	299,2 KB
ID:	2169723 Click image for larger version

Name:	098.jpg
Views:	1
Size:	281,7 KB
ID:	2169724

    Click image for larger version

Name:	099.jpg
Views:	1
Size:	286,7 KB
ID:	2169725 Click image for larger version

Name:	097.jpg
Views:	1
Size:	299,2 KB
ID:	2169723 Click image for larger version

Name:	098.jpg
Views:	1
Size:	281,7 KB
ID:	2169724

    Click image for larger version

Name:	099.jpg
Views:	1
Size:	286,7 KB
ID:	2169725

    #2
    Джантите 15" ли са? Ако да - остави си ги, оригинални са и не са никак лоши, аз търсех точно такива, но случайно намерих подобни неоригинални, пак 6 спици и паснаха перфектно. Само този "баланс" с външните тежести е доста грозна гледка...

    Иначе навремето едно момче от форума, който по незнайни причини си продаде Бравото и си купи ФВ Поло ( ?!? ), беше монтирал оригинални фарове с прожектори и в тях беше вкарал ксенонови лампи в студено-бял цвят (6000 К). Не знам защо, но комбинацията от тъмно-синя кола и студено-бял ксенон тогава ми се стори много красива. Ако ще я караш по-сериозно, такива фарове много ще я разкрасят.

    Коментар


      #3
      Ще я карам сериозно благодаря ти ако имаш някакви др идеи ще са ми от полза

      Коментар


        #4
        Здравей колега, аз бих махнал маската на Марея и на нейно място от Браво или Брава. Понеже не съм фен на ксенона бих ти предложил друга заигравка с фаровете, а именно от Марея те са с лупи и според мен са доста по-красиви(може и ксенон да им сложиш, поне няма да заслепяваш другите).Също ако ще сменяш бронята може да вземеш от жтд с по-големия отвор. Всичко това е въпрос на вкус ето моята мара на какво прилича с такава маска другото е оригиналното и мен много ме кефи така Click image for larger version

Name:	FB_IMG_1526324719989.jpg
Views:	1
Size:	104,3 KB
ID:	2097601
        Ей тука едно различно проектче за Кораба майкаsigpic
        Вече и във фейсбук @HoodrideFIRAT

        Коментар


          #5
          Благодаря ти колега страхотна идея. Имаш ли някво предложение за джанти
          Последна редакция от StefanAquamar; 14.05.2018, 22:17.

          Коментар


            #6
            Аз съм си харесал едни, но са 300 камъка мога да ти пратя линк на лично.
            Ей тука едно различно проектче за Кораба майкаsigpic
            Вече и във фейсбук @HoodrideFIRAT

            Коментар


              #7
              Ако може ми ги прати ги мерна

              Коментар


                #8
                StefanAquamar написа: Преглед на мнението
                Ако може ми ги прати ги мерна
                Точно гледах, че са продадени бяха хубави зендер 15-ки. То зависи какъв цолаж искаш гледам слагат 17-ки от стило абарт яко стоят, но трябва да пробваш различни гуми да не ти жулят в калниците
                П.П. между другото ако решиш за фарове от марея, трябва малко да се преправят кабелите (има теми тук може да прочетеш)
                Ей тука едно различно проектче за Кораба майкаsigpic
                Вече и във фейсбук @HoodrideFIRAT

                Коментар


                  #9
                  100 или 98 да търся между болтовете че не съм в сервиза да ги вида :D

                  Коментар


                    #10
                    98 междуболтово и 58 централен отвор. Може и 100 но не е препоръчително
                    Ей тука едно различно проектче за Кораба майкаsigpic
                    Вече и във фейсбук @HoodrideFIRAT

                    Коментар


                      #11
                      ако е на 100 какъв ще е проблема че нещо трудно се намират джанти

                      Коментар


                        #12
                        Не съм слагал такива. Чел съм в нета, и комшията ми каза също, че карал 2 години с 4х100, но трябва да се затягат постепенно срещуположните на ръка. На комшията му ги завъртяли няколко пъти гумаджии с пистолета и износили резбите на главините и му се наложило стругар да му прави по-дълги болтове за да хванат по-наьад в здравата резба. Той ми каза да не слагам 4х100. В нета има информация, повечето хора каьват, че нямат проблеми. Явно трябва да се внимава.
                        Ей тука едно различно проектче за Кораба майкаsigpic
                        Вече и във фейсбук @HoodrideFIRAT

                        Коментар


                          #13
                          Утре мисля да сменя ангренажния ремък и доколко чувам белезите на валовете трябва да са един срещу друг или греша имаш ли някаква схема

                          Коментар


                            #14
                            Аз пък съм чувал са ползваш пети, еле па за 1.8
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              #15
                              Това с бронята от HGT - недей. Причината е, че самата броня е малко по къса отстрани и си личи покрай подкалника, за да стане перфектно трябва да сложиш калници от HGT, а за броня от Мареа не знам дали ще пасне перфектно. 1.8 ли е колата не разбрах?
                              Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                              Коментар

                              Working...
                              X