Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Няколко въпроса за ново Браво 1.9 Мултиджет.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Да, забравих да кажа. В София съм.

    Коментар


      #47
      Имам друг проблем, който реших да оправя. Когато взех колата при всеки студен старт след подгряване мигаше лампата на подгрева и пишеше да проверя свещите. Купих 4 нови, еднакви и ги смених. След около 2 дни пак започна да ми мига лампата все едно имам изгоряла. Мерих съпротивленията на буксата на релето и на 3 от 4те свещи съпротивлението е 0.8 ома, а на първи цилиндър съпротивлението се изменя от 0,8, 0,9 до няколко стотин ома на всяко различно измерване. До лулата си стигат 12V без значение от това какво е съпротивлението. Значи ли това че имам проблем с съответния кабел или свеща е дефектна. Ако е кабела, направо нов ли трябва да се пусне от релето до свещта?

      П.С.
      Също ме интересува какви трябва да са показанията на потенциометъра в педала на газта. На диагностика ми излиза положение в проценти, и две напрежения в mV, position 1 и position 2. При подаване на газ в началото около 2см. имам празен ход, оборотите не се покачват и процентите си стоят на 0. След това започват да нарастват полека като 100% се достигат отново преди педала да е опрял до пода. По този начин отново има свободен ход в края. Напрежението обаче продължава да се покачва след като достигне 100те % в свободния ход, докато стигне педала до края.
      Последна редакция от Ffbb; 17.06.2018, 09:52.

      Коментар

      Working...
      X