Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати 31 до 33 от 33

Тема: Няколко въпроса за ново Браво 1.9 Мултиджет.

Фиат идол Аватарът на S_BANKOV
    Регистр. на
    29.05.2011
    Сравняваш бензиново стило при това 1.8 с дизелово браво. Не е много редно.
    Съединителя е твърд, така са масово. Точно защото си с хидравлика, ако беше жило е едно, но тук имам две/ три помпи да нагнетиш. Ще му свикнеш няма страшно.
    Ако е много мек значи има въздух в системата.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

Фиат фанатик Аватарът на kimirai
    Регистр. на
    02.01.2008
    На стилото ми и предната марея която карах ги взех със същите симптоми,не че не знаех но и цената ме устройваше.Така че се подготви за смяна на съединител.И на двете педала отделяше отдолу и беше корав.След смяна-нищо общо,е не е супер мек като на коли с жило но разликата е много голяма.Успех.
    Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

Здравейте, вече му свикнах за каране и почти не усещам че карам друга кола. Свиканах и с турбото (преди това карах атмосферна кола, бензин). Турбодупка мисля че няма, много добре си върви, просто примерно с 60км/ч на 5та ако я настъпиш не търъгва, но това са под 1500 оборота така че е нормално. Ако превключвам нормално и съобразявам предавките със скороста усещам че на около 1400, 1500 оборота надува добре. Примерно на 2ра и 3та. Доста ми харесва като цяло. Парктроника пищи супер много, а реално има доста място, прекалено чувствителен е и общо взето не ми помага много. Съединителя е може би нормално твърд, който я кара не се оплаква и аз съм карал коли с по-твърди. На мен ми се струва твърд спрямо Фолксвагенски, баща ми в момента има Пасат 1.9 ТДИ и е доста по-мек. И преди това на VWто ми беше по-мек, като цяло не ми пречи. Отделя определено по-ниско от нормалното, но не ми пречи. Когато замине ще го сменям комплект с всичко.
    Основно проблем ми е газта, реагира някак странно и забавено и ме дразни, не може да тръгнеш рязко, не може също и да дадеш междинна газ. Иначе в движение работи добре. Също имам проблем със свещите, като е студена мига лампата за подгрева и пише check glow plugs. Също и пали трудно студена което ме притеснява. Върти повече и притриса докато запали, топла няма проблеми, но винаги пали с ритник. Взел съм свещи и ще ги сменя, но все пак е топло, дори и студена според мен трябва да пали лесно, не е предкамерен дизел. Нормално ли е това, дори ако свещите са изгоели?
    Това е общо взето, тези две неща ме деазнят най-много като цяло съм доволен за сега. Разхода на 3км от нас в посока ми е 10 или 11 на 100, но за това време, няма време да отлепи изобщо стрелката. Нормално около дава 6 и нещо до 7 в София. Аз и толкова очаквах.
    VCDS кабела ми е 12.12 и нещо не става с multiecuscan заради com портовете, мисля да пробвам с кабел elm, защото в сайта го дават като най-съвместим. Иначе я включих с някакъв блутут четец и с torque на телефона не излезнаха никакви грешки.
    Последна промяна от Ffbb : 20.05.2018 в 14:54

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Тема: Няколко въпроса за ново Браво 1.9 Мултиджет.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •