Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Датчик високо налягане за пунто2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Датчик високо налягане за пунто2

    Здравейте колеги, есента ми изпусна датчика за високото налягане на климатика и съответно всичкия антифриз отиде в атмосферата и сега се налага да го сменя и отново да я напълня.Въпросът ми е :Някой знае ли как се сваля този датчик? На лесно място е, но незнам как да го сваля ? Въртя наляво на дясно нестава .Та някой ако знае ще му бъда благодарен? Става въпрос за Пунто 2 8v 2001 г.

    #2
    Click image for larger version

Name:	IMG_20180425_194131.jpg
Views:	1
Size:	249,2 KB
ID:	2097528

    Коментар


      #3
      На резба е. Алумин в алумин. Пръсни нещо на спиртна основа и ще тръгне.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        ... всичкия антифриз отиде в атмосферата и сега се налага да го сменя и отново да я напълня...
        Отишъл е фреона в атмосферата, а не антифриза
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #5
          Да, колега, за фреон става въпрос, грешка на езика.Благодаря, ще пръснаа да видя какво ще стане.

          Коментар


            #6
            Добре, датчика го нагласихме.Сега искам да попитам къде в Пазарджик има място което ще ми го напълнят с фреон и не взимат много скъпо? Ако не в Пазарджик може и в пллвдив.Хора които са използвали такива услуги и са доволни нека споделят личното си мнение.Благодаря предварително

            Коментар

            Working...
            X