Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с отваряннето на левият прозорец на Fiat Panda 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с отваряннето на левият прозорец на Fiat Panda 2

    Прозорците са електрически с десният прозорец няма проблеми с левият обаче голям проблем мога да го вдигам и пускам рано сутрин на хладно, малко да се стопли времето и спира да работи. До копчето идва ток разменял съм бутоните никаква промяна. Махах кората на вратата мотора и буксите изглеждат перфектни. Четох някъде за някакво реле къде да го търся.

    #2
    dimitar1234 написа: Преглед на мнението
    Прозорците са електрически с десният прозорец няма проблеми с левият обаче голям проблем мога да го вдигам и пускам рано сутрин на хладно, малко да се стопли времето и спира да работи. До копчето идва ток разменял съм бутоните никаква промяна. Махах кората на вратата мотора и буксите изглеждат перфектни. Четох някъде за някакво реле къде да го търся.
    И аз съм така релето цъка (при натискане) и така може да го намери. При мене е в жабката ама аз съм с мареа и има още 30 релета...
    Или е то или машинката заяжда... И ти си като мене и аз има ток до копче и машинка ама ЙОК... Маса ли е загубена релето си се базика уж цъка ама... Ама лятото не се кара и то без климатик е като в тухларната...
    Има хора дето ги оправят за 80/100 лв. Славят отварят гресирват раздвижват и така...

    Коментар


      #3
      Според мен не е от мотора цяла зима работи а и до скоро има нещо нагоряло в това реле.

      Коментар


        #4
        dimitar1234 написа: Преглед на мнението
        Прозорците са електрически с десният прозорец няма проблеми с левият обаче голям проблем мога да го вдигам и пускам рано сутрин на хладно, малко да се стопли времето и спира да работи. До копчето идва ток разменял съм бутоните никаква промяна. Махах кората на вратата мотора и буксите изглеждат перфектни. Четох някъде за някакво реле къде да го търся.
        В управлението е проблема, най вероятно има студена спойка
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          dimitar1234 написа: Преглед на мнението
          Според мен не е от мотора цяла зима работи а и до скоро има нещо нагоряло в това реле.
          Да така започват чат пат сутрин вечер в дъжд на отворена варата работят само като са пуснати чистачките... всякакви майтапи докато не блокират най-накрая...

          Коментар


            #6
            А къде се намира това управление и за релето ли става въпрос. Моля за по конкретен отговор.

            Коментар


              #7
              мисля че платката е в конзолата за управление на вратата или там където са бутоните.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                Е днес докато ми качваха амортисьорите помолих техника да види що става с този ляв джам е само с гледането си остана нищо не му разбирам на това чудно уж всичко с здраво но не работи.. Търси специалист по аларми кодировки и всякакви такива неща някой който барника по модулите и др. То италианското е така...

                Коментар


                  #9
                  Моя е готов оказа се лоша спойка или по точно окиси стана байбас... И вече се вдига и сваля както си трябва не за 1 м...

                  И сега на всеки светофар чиквъз чиквъз рабаоти !!!

                  Коментар


                    #10
                    Дай малко повече подробности........

                    Коментар


                      #11
                      dimitar1234 написа: Преглед на мнението
                      Дай малко повече подробности........
                      Аз съм с Мареа ТД 100 и проблема е бил в модула в жабката и спойките. Някой друг мост и готово

                      Коментар

                      Working...
                      X