Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Blue&Me Фиат Добло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Blue&Me Фиат Добло

    Здравейте колеги. Имам проблем с фиатската система на моето товарно добло - 2012 г. Системата работи както си трябва, но при включване на флашка се чува само от дясната страна. От ляво няма никой. Със AUX кабел се чува и от двете, със CD пак, със радио също. Само при флашката има проблем. Когато ми звънят и вдигна телефона, отново се чува само от дясно, а лявата леко препръщява, ако е усилено много. Някакви идеи какво може да е ? А, също ако свържа айфона с USB кабел към USB входа, пак се чува само от дясно. Колата има само две колонки и две пищялки, всичко е заводско.
    Fiat Stilo 1.9 JTD

    #2
    Някои коли имат отделни настройни на аудиото в зависимост от източника на музиката. Демек за всеки източник отделно може да си настройваш някои неща.
    Виж дали имаш нещо такова, може да ти е пусната само дясната колона за точно този източник.

    Коментар


      #3
      По настройките всяко едно меню сме го разгледали и разбутали с хора, които се занимават с музика и те нямат на идея защо свири така. Мисля да сменям колонките, че са ужасни и затова им я бях закарал.
      Fiat Stilo 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        По скоро разбутайте буксата на модула, някой кабелче може да не прави хубав контакт.
        Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

        Коментар

        Working...
        X