Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИТАЛФЕСТ 2018 - запазване на номера

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    А номер 4007 свободен ли е ?
    първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
    Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
    Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

    Коментар


      #32
      Номер 4007 не е зает от никой, но не може да бъде поръчан, защото списъците с номера баяха изпратени за печат, записването беше до 6ти май.
      Ако някой иска конкретен номер може да си избере един от вече приготвените за даване на пистата между номер 1 и номер 500 както написа ogi28b .

      Поздрави на всички.

      Коментар


        #33
        Горе долу кога ще бъдат изпратени номерата към нас?
        Fiat Bravo 99' 1.6 GT
        Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
        Fiat Bravo 99' 1.6 SX

        Коментар


          #34
          Номерата за всички потребители, коити са от Фиат форум България, са у мен. Моля всички, които са от София, да ми пишат ЛС
          за да се уговорим. Всички останали ще получат номерата си във вторник, като ще бъдат изпратени по куриер за сметка на получателите.

          Коментар


            #35
            Аз за съжаление няма да мога да присъствам ( ), така че някой ако иска номер 199, който запазих, го преотстъпвам.

            Коментар


              #36
              Гледам, че не съм написал. Колегите, които не са от София, моля да ми изпратите на ЛС данни за получател - име и телефон, и за всеки случай - кой номер сте си запазили. Изпращам в понеделник, или след това кой когато ми изпрати данни. Номерата ви струват 15 лв. / комплект и са своеобразен билет за вход на феста. На място ще получите и останалите сувенири, включени в тази цена.

              Коментар


                #37
                Отново използвам възможността да поканя всички колеги, които са заявили номера и са от София - да заповядат утре на срещата на форума да си ги получат. Номерата струват 15 лева / комплект. Те са вход за Италфест. Всички, които не могат да дойдат утре - могат да ми пишат на ЛС за да се уговорим за друг ден, а всеки който не е от София или е от София, но му е невъзможно да намери време да си ги вземе - ще му ги пратя по избран от него куриер, за негова сметка, само трябва да получа данни за получателя на ЛС.

                Коментар


                  #38
                  blue_coconut написа: Преглед на мнението
                  Аз за съжаление няма да мога да присъствам ( ), така че някой ако иска номер 199, който запазих, го преотстъпвам.
                  Номерът вече е взет от друг колега.

                  Коментар


                    #39
                    Здравейте, колеги!
                    Ако е необходимо и ще е полезно пратете ми всички номера за Пловдив и аз ще ги предам на всеки, който е заявил предварително номер.
                    Заплащането ще е на ръка!!!
                    Ще помоля колегите от СФФБ да отбележат на гърба на всеки номер: Потребител + "платено" или "не платено" + цената.
                    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                    http://www.keepfighting.ms

                    Коментар


                      #40
                      Само един номер е за Пловдив и е изпратен преди 2 дни, благодаря ти за предложението.

                      Ще помоля останалите колеги, които искат да си получат номерата малко по-рано - да ми пишат, както съм посочил нагоре в темата, за да знам как да им ги изпратя. Изпращам днес и утре каквото е постъпило като заявки, след което връщам номерата на човека, който генерално се грижи за тях и получаването им остава да стане на входа на Италфеста.

                      Коментар


                        #41
                        Само един номер е за Пловдив и е изпратен преди 2 дни, благодаря ти за предложението.

                        Ще помоля останалите колеги, които искат да си получат номерата малко по-рано - да ми пишат, както съм посочил нагоре в темата, за да знам как да им ги изпратя. Изпращам днес и утре каквото е постъпило като заявки, след което връщам номерата на човека, който генерално се грижи за тях и получаването им остава да стане на входа на Италфеста.
                        Задръж моя в теб, ще си го взема в неделя на срещата, моля.
                        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                        Коментар


                          #42
                          Отново да питам и тук , тъй като питам навсякаде и няма адекватен отговор. Кога трябва да съм на пистата за да давам квалификации ? С целия интериор ли трябва да карам или както си искам ??

                          Коментар


                            #43
                            kenguroo написа: Преглед на мнението
                            Отново да питам и тук ...
                            Мисля, че няма нужда! Малко търпение колега ... копнах малко инфо от Алфа форум. Погледни в темата за драга! Успех в класа ти!!!
                            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                            http://www.keepfighting.ms

                            Коментар

                            Working...
                            X