Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разглобяване на фар на Fiat Stilo.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разглобяване на фар на Fiat Stilo.

    Здравейте колеги. Искам да попитам някой разглабял ли е фар на Fiat Stilo? Силиконът, с който е залепен не става като "дъвка" когато се нагрее с пистолет с горещ въздух и не знам как да го разглобя без да го счупя. Ще се радвам ако ми помогнете. Поздрави!

    #2
    При Италиянеца ги има по 50лв. парчето като нови са и то заедно с машинките за автоматично регулиране.Успех,и при това с всички крушки....
    Стило 1.6

    Коментар


      #3
      А къде е този Италианец и как да се свърже човек с него?
      Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

      Коментар


        #4
        Това е известна софийска автоморга, в началото за италиански, а по-късно - за почти всякакви коли. В търсачката на Гугъл ако напишеш "италианеца", излиза на първо място с няколко реклами, после и сайта без да е от рекламите. На сайта си има контакти.

        Коментар


          #5
          Фарът се разглобява с поовечко нагряване с пистолета, и яко напъване с отвертка и нож.
          Трябва да се унищожи почти половината от лепилото, за да може да дърпаш стъклото и да го доотлепиш, без инструмент.
          Ръбът на корпуса на фара се деформира леко при отварянето, но проблемът е чисто козметичен.
          След като се затвори със силикон, пак с пистолета леко се нагрява този ръб и се връща предишната му форма.
          1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

          Коментар


            #6
            Оборудваш се с дебели ръкавици, тънкорез и тънка отверка.
            Пъхаш фара във фурната на 150 градуса и през 5 минути го вадиш и пробваш. Лесно ще разбереш момента на омекването и отлепянето. Пистолета на горещ въздух не нагрява навсякъде, а там дето грее температурата е опасна за пластмасата. Успех!
            Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

            Коментар


              #7
              Данчев,029555476 е тлф на Италианеца
              198mjet Bravo

              Коментар

              Working...
              X