Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поредната изневярa

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Жената сутринта ме "зарадва", че е светнал червения триъгълник на смъртта
    Не бяхме карали колата 2-3 дни и й казах да продължи към работа и че най-вероятно акумулаторчето се е поизтощило.
    На средата на пътя ми звънна да каже, че лампата е изгаснала и всичко си е нормално.

    Писах на Боби за съмненията ми, той ги потвърди и намерих едно клипче в ютюб, в което показват същите симптоми на заминал акумулатор.
    Хубавото е, че колата си има меню за самодиагностика в което показва волтажа на акумулатора, който се оказа 9.8 волта, което почти сигурно означава, че си е заминал или заминава.

    Като се замисля, всички акумулатори на коли от Италия заминават в рамките на първата година...
    Декември сменихме на королата на тъщата, преди това на съседа на форда замина, преди това на черокито сменях, на мултиплата, на бравата... Тъкмо чукнат година и айде в кофата

    Хубавото е, че батерията се оказа по-евтина от колкото очаквах и бях чел някъде си - ~120 лв. Bosch налична при Митака
    Силно се надявам, че ще изтрае още 2 седмици до заплата, че трябва и обслужване да й правя.

    Бих искал да похваля и каското по избор на СДИ и Женерали.
    Някой ме беше задрал съвсем леко с пластмасов протектор на бронята си по задната врата и калника и преди седмица ми преведоха 150 лв. за тая работа, което е половината от цената на цялата застраховка.
    Прикачени файлове
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #62
      Едит: Днес разбрах, че освен 150те лв. от каското, са покрили и следващата вноска за същото, сиреч общо 230 лв. за 1 педя драскотина :/
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #63
        Боядисването на детайл започва от 100лв като там качеството се предполага, че е най ниско. Тези където го правят за по малко пари на детайл въобще не искам да коментирам какво е качеството. При завеждане на щета когато МПС е паркирано и няма виновен ще се отрази на следващата година. Ако си решил да не боядисваш и правиш ново каско е ОК.

        Коментар

        Working...
        X