Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Windows Media Computer (Blue&Me)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Windows Media Computer (Blue&Me)

    Здравейте,

    Миналата седмица, една сутрин на път за баничарницата ми спря музиката от флашката, която съм включил в компютъра на колата. Угасих колата, отидох за съответната баничка и при запалването музиката си тръгна но забелязах, че премигва общия километраж на бордовия компютър. На радиото се мъдреше надпис AUX вместо MEDIA PLAYER и Bluetooth-a вече не беше наличен. Прочетох ТУК и ТАМ.

    Пробвах с разкачване на минуса от акумулатора за 5-10 минути. Километража спря да премигва, но медия компютъра си беше все така. При следващото палене отново започна да премигва. Опитах и с ресет на настройките от радио конзолата - без ефект, освен че ми замина настройката на еквалайзера и жицата не се чуваше както трябва

    Поради естеството на професията ми се налага да говоря често по телефон с клиенти по всяко време на денонощието, а е изключително неудобно без handsfree-то на колата. В момента ползвам слушалка като алтернатива.

    Услужиха ми с OBD2 конектор и съм се решил да опитам Proxy Alignment, но не съм сигурен кой е подходящият софтуер и версия за автомобила от подписа. Ще се радвам на съвети и идеи от ваша страна по темата.
    Последна редакция от Fotti; 17.04.2018, 11:33. Причина: Правопис
    Fiat Grande Punto 1.3 Multijet, 75hp (10.2008г.)
Working...
X