Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Консултация преди покупка на FIAT STILO

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    "здраво опелско окачване" това е някакъв оксиморон сигурно!

    Кромата си е голяма кола. Ако ти трябва такава - вземаш си. Ако не - не си вземаш. Аз разбирам, че ще караш основно градско, следователно не виждам тоя кораб какво ще го правиш. 1,2 двигателя не го препоръчвам на никого. Здрав е като чук, не, като наковалня, ама това не е двигател за тоя размер кола. На Бравата най-безсрамно ми харчеше градско 12-13, ако се кротна - 10. Сега Печката никога не е качвала над 9, мога и под 7 да я сваля.
    браво 1,6/90 - 09 г.

    Коментар


      #17
      Аз като притежател на Стило 1.6 с ГИ съм доста доволен, затова купих и на майка ми Стило - 1.4 мотора, който върви като 1.6(а тя кара само градско) така че няма какво да му мислиш, според мен взимаш 1.4 мотора и си готов. Поддръжката по окачването си е доста евтина в сравнение с доста други коли, които съм карал, а пък и возията за този клас си е доста прилична.
      Fiat Stilo 1.6 16V
      Fiat Marea 1.8 16V
      Fiat Stilo 1.4 16V

      Коментар


        #18
        Климатик ползваш ли? просто питам
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #19
          Ползвам климатик, това лято доста по-рядко, защото не е такава жега каквато по принцип е. Но да, пуснеш ли климатика доста пада мощността, ако говориш за това.
          Fiat Stilo 1.6 16V
          Fiat Marea 1.8 16V
          Fiat Stilo 1.4 16V

          Коментар


            #20
            Аз като пускам климатика на 1.4 не усещам чак толкова да убива мощността на колата като е извънградско, но градско повече се усеща, особено при ускорение в ниските предавки, но по магистралата си цепи и няма грижи.
            Fiat Bravo II 1.4 16v
            Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
            Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

            Коментар


              #21
              Крома по добре и ако намериш бензин още по добре.

              Коментар

              Working...
              X