Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проследяване на телефон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проследяване на телефон

    Някой да има предложение за такова приложение. Има разни в Google play, но са много досадни, искам само по номера да локализирам търсения телефон и нищо друго. Дали това е възможно за простолюдието /за полицията е възможно/? Не искам да коментирам причината за търссенето, не е нещо особено, най травиална е.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    Само по номер няма как да стане.
    Има такива родителски приложения за андроид и ИОС - инсталираш го на телефона на детето и твоя и ти показва приблизително къде се намира.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      spyapps точка нет
      Това е добро и безплатно.
      Ако идеята е гпс за кола със стар телефон там е друга бира.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Въпросът, най-важният, следеният човек може ли да знае, че е следен или не.
        Ако ще гледаш къде ти е детето или колата, има няколко добри приложения за това. Ние с брат ми по принцип ползваме едно такова и взаимно се виждаме къде сме по всяко време.(Family GPS Tracker - работи на Виндовс, Андроид и иОС)
        Ако не искаш притежателят на телефона да знае, че е следен, има други приложения, но не са съвсем безплатни (bg.myspyphone.net - цената не е висока).
        Последна редакция от Immortal; 17.04.2018, 15:34.

        Коментар


          #5
          има и безплатни. но с ограничени функции.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            Не искам да следя когото и да било, но понякога се чудя кой къде е от домочадието, а се случва да не си вдигат телефоните, стига ми само да знам, че са живи и здрави.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #7
              Не искам да следя когото и да било, но понякога се чудя кой къде е от домочадието, а се случва да не си вдигат телефоните, стига ми само да знам, че са живи и здрави.
              Ами или това, което по-горе ти писах, Family GPS Locator, или Life360 Family Locator.
              Второто е по-добро, но за съжаление му спряха поддръжката за Windows Phone, затова не го ползвам вече.

              Коментар


                #8
                "МайКи" ?
                Последна редакция от Salvador; 18.04.2018, 01:45.

                Коментар


                  #9
                  https://play.google.com/store/apps/d...rol.gpstracker

                  Family GPS tracker Kid Control

                  Ние ползваме това.
                  Ex Fiat 126P
                  Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                  Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                  Alfa Romeo 147 1.6 TS
                  Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                  Коментар

                  Working...
                  X