Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за екшън камера.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    А защо не си купуваш директно от Китай?
    Въпросната камера там е по 90лв.
    Не ми се чакаше, а и се наиграх вече с алита, малита и прочие. На митницата ( поне в Бургас) последно време, или ситото стана по-ситно, или моят късмет по-трудно взе да минава през него.
    Последно пък си имах разправии с едно китайче, от което си купих уред за капково напояване. Въпреки че не беше от най-евтините дефектира още първия месец. Оправихме се, но не си струваше времето което загубих в претенциите си.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      #17
      Не искам да прозвучи като реклама, но човекът който притежава въпросния сайт е дистрибутор на въпросната марка. И понеже днес бях при него да си поръчам телефон, та ми каза, че вече има друг сайт който е само за Xiaomi. Утре като отида да си взема телефона ще си взема и нов регистратор. След това ще споделя видео... за да споделя какво е качеството за 86лв клиентска цена. Ако някой го интересува какъв е сайта ще го напиша.

      Коментар


        #18
        chaveto написа: Преглед на мнението
        Не искам да прозвучи като реклама, но човекът който притежава въпросния сайт е дистрибутор на въпросната марка. И понеже днес бях при него да си поръчам телефон, та ми каза, че вече има друг сайт който е само за Xiaomi. Утре като отида да си взема телефона ще си взема и нов регистратор. След това ще споделя видео... за да споделя какво е качеството за 86лв клиентска цена. Ако някой го интересува какъв е сайта ще го напиша.
        И аз трудно бих преценил дали е реклама, но ако прецениш че няма да пускаш линк тук, би ли ми го пуснал на лични ?
        Набелязал съм си още покупки с марка Xiaomi, като една от тях е телефонът им MI-МiX 2 6/64.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          #19
          Телефона си заслужава, точно такъв си взех. Линк ще ти дам на Л.С А камерата която си взех също си заслужава парите. Няма екстрите които предлагат другите, но снима перфектно и на тъмно. Само трябва да науча китайски или да и сменя софтуера за да мога да я командвам гласово
          Последна редакция от chaveto; 05.05.2018, 11:01.

          Коментар

          Working...
          X